פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

11 מכוניות סייעו לבתו של האסטרונאוט להעביר לו מסר מרגש שהוא יוכל לראות מהחלל

לאביה של סטפני, צעירה אמריקאית בת 13, יש עבודה לא שגרתית בכלל. בזמן שהורים אחרים מעבירים את רוב היום במשרד וחוזרים הביתה בערב כדי לבלות קצת זמן עם הילדים, אבא שלה לא חוזר אף פעם, בעיקר בגלל שהוא אסטרונאוט ושמקום העבודה הקבוע שלו הוא תחנת החלל הבינלאומית שמשייטת בגובה ממוצע של 400 ק”מ מעל כדור הארץ, נקודה ממנה קצת קשה למצוא אוטובוס שייקח אותך הביתה.

סטפני המתוקה, שמתגעגעת מאוד לאביה ותזכה לראות אותו שוב לצערה רק בעוד חודשים ארוכים, זכתה לאחרונה להפתעה מרגשת במיוחד שארגנה עבורה יצרנית המכוניות יונדאי, ששמעה על הסיפור שלה והחליטה לעזור לה להעביר לאביה מסר מקסים בדרך מקורית ויצירתית במיוחד.

ביונדאי ביקשו מסטפני לכתוב לאביה מסר קצר בכתב ידה על פיסת נייר קטנה. לצורך המשימה המיוחדת, הם גייסו צי של 11 רכבים מסוג יונדאי ג’נסיס שהתייצבו במדבר נבדה שבארצות הברית בכדי לייצר יחד מסר ענק בחול, העתק מדויק של אותו מכתב, אותו ניתן יהיה לראות מהחלל. התוצאה: שיא גינס חדש בקטגורית “התמונה הגדולה ביותר שנוצרה על ידי גלגלי מכונית אי פעם”, תמונה הנושאת את הכיתוב Steph ❤`s you, על פני 5.5 קילומטרים ריבועיים, מסר אותו ניתן לראות גם מחלון תחנת החלל בה שוהה אביה, מאות קילומטרים מעל הקרקע.

בסרטון המרגש ניתן לראות כיצד התבצע הפרויקט המטורף הזה, וגם את התגובה של אביה של סטפני כשזכה לראות את המסר מהחלל החיצון ואפילו לצלם אותו במצלמה שלו. אם נתעלם לרגע מהעובדה שמדובר במהלך יח”צ מוקפד ומתוקתק של החברה, אין ספק שביונדאי עשו לעצמם יופי של שירות לשיפור התדמית, ובנוסף, גרמו לילדה אחת בת-13 שכל כך מתגעגעת לאביה, להיות מאושרת לפחות ליום אחד.

מוזמנים לבקר באתר הפרויקט ולצפות בעצמם בכתובת כפי שהיא נראית מהחלל, וגם לצפות בסרטון מאחורי הקלעים של התעלול הנפלא.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...