האצן הפסיד בתחרות הריצה אחרי שהחל לחגוג עם הקהל מטרים מקו הסיום

[xyz-ips snippet=”youtubeembed”]

כל מי שישב פעם ביציע במשחק כדורגל או כדורסל מכיר את כלל הברזל מספר אחד של האוהדים באשר הם: לא צועקים “יש!” לפני שהכדור פוגש את הרשת. הכלל החשוב הזה תופס לא רק בספורט אלא באופן כללי בחיים, כשעוד בימי המקרא טבע המלך אחאב את הפתגם המוכר “אל יתהלל חוגר כמפתח”, אחרי שהביס את מלך ארם השחצן שהיה בטוח בניצחונו בקרב על ממלכת שומרון, עוד לפני שהוא החל.

טנג’ורי פפיוט, אצן ממדינת אורוגון בארצות הברית, למד את כלל הברזל הזה על בשרו כשהשתתף בתחרות הריצה השנתית של פפסי בה התחרה מול רצים אחרים מרחבי אמריקה. מטרים לפני קו הסיום, הוביל פפיוט בבטחה את הריצה ועמד לחצות את קו הסיום כמנצח.

אלא שהיהירות עלתה לו לראש ובמקום להתרכז בהשלמת הריצה, הוא העדיף להתחיל בחגיגות והחל לנופף בידיו כדי להלהיב את הקהל באיצטדיון ולגרום לו להריע לו כשיחצה את קו הסיום. מירון סיימון, רץ מוושינגטון, ראה את המתחרה שלו מתחיל לחגוג, פתח מבערים, סגר במהירות את הפער ועקף אותו רגע לפני שהשניים חוצים את קו הסיום.

כצפוי, הסרטון המתעד את האירוע מצחיק במיוחד, כלומר, בהנחה שאתם לא טנג’ורי פפיוט, והמבט שלו כשהוא שוכב על משטח החימר ותופס את ראשו הוא פשוט פרייסלס.

תחרות ריצה 2

לייק לפטריה בפייסבוק