האח החורג: עמוד הפייסבוק שירכז את הדאחקות הנבחרות ברשת על האח הגדול

הערב, ראשון, לאחר המתנה של כמעט שנה וחצי מסיומה של העונה הקודמת, תיפתח סוף סוף העונה החמישית של “האח הגדול”, תכנית הריאליטי המצליחה ביותר בישראל מאז “מסיבת גן” עם ירון לונדון. כמיטב המסורת, העונה החמישית והמסקרנת של מסחטת הרייטינג הגדולה ביותר בטלויזיה תיפתח באירוע חגיגי בבית האח הגדול בנווה אילן, אירוע בו ייצעדו בזה אחר זה אל תוך בית האח המשופץ המתמודדים בעונה החדשה, כשברקע יסתלבטו עליהם ארז טל ואסי עזר כמיטב המסורת. כמובן, בסופו של יום צוחק מי קצוחק אחרון, והאנשים העלומים הללו, או לפחו תאלו מהם שישרדו, עשויים להפוך לפרצופים הכי מוכרים במדינה תוך מספר שבועות.

בחודשים הקרובים פיד הפייסבוק שלכם הולך להיות מוצף באינסוף מילים, רובן הגדול מיותרות, שתתייחסנה לשלל התקריות, הפרובוקציות, הסיפורים המרגשים, הסיפורים המשעממים, ובאופן כללי למעלליהם של הדיירים החדשים. למזלכם, אם אתם מחובבי הז’אנר כמובן,  עמוד פייסבוק חדש בשם “האח החורג” לקח על עצמו משימה חשובה, וינסה לרכז עבורכם הגולשים את הסטטוסים, הגאגים והממים הכי מצחיקים ומרושעים הקשורים לעונה החמישית של האח הגדול.

האח החורג

מי שאחראי על המיזם התרבותי החשוב הזה הוא כמובן גיא גולד, ביחד עם שותפיו הטבעיים לקואליציה רן פינקלשטיין, גיא לייבה, יותם זמרי, דני קמושביץ’, מאיר כץ (סטטוסים מרושעים), אדי גרצמן, אלירן גולדשטיין ואיתן כליף, אותה חבורה שדואגת מדי שבוע לארגן לכם סיכום סטטוסים משעשע מהשבוע החולף.

כרגיל, פנינו לגיא גולד שיספר לנו מעט על הפרויקט והוא נעתר בשמחה גדולה וכתב לנו באמצעות עורך הדין שלו: “חבר’ה, תעזבו אותי בשקט באמא שלכם. ותפסיקו לכתוב עליי איטמים, עוד יחשבו שאנחנו ביחד”. כפי שאתם מבינים, גולד נרגש מהפרוייקט והוא וחבריו משחיזים סכינים ומוכנים לתקופה נהדרת של עשייה ציבורית חשובה מלאת הומור, ציניות ושנ”צ טובה מול ערוץ 20 המשמים.

האח החורג מפעילים

ובתוך כך, אט אט נחשפים עוד ועוד שמות של מתמודדים שככל הנראה יצאו הערב מהלימוזינה וייכנסו לבית האח. פורטל חדשות הטלויזיה והאינטרנט של עמרי חיון פרסם השבוע ארבע שמות של מתמודדים כאלה, ביניהם אהרון צאצאשווילי, מפיק אירועים מקרית חיים, קרין בן גלים מקריית ביאליק, לשעבר סגנית מלכת היופי, ומשמשת על תקן הדיירת שתמשוך את תשומת לב הגברברים, וגם שלום פימה, דמות הזויה לכשעצמו וליז סעדיה, אמא לשני ילדים.

קליק כאן לעמוד “האח החורג”.

לייק לפטריה בפייסבוק