פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אדיר: צמד סטודנטים המציא ספריי קסם שהופך לעוגה טעימה בפחות מדקה

מצב הצבירה הטבעי של מרבית בני האדם בעלי חוש טעם סביר ומעלה הוא "אני-מת-על-עוגות-והייתי-שמח-אם אחת- הייתה-מונחת-לפני-כרגע". ואולם, בניגוד לכמיהה האדירה שלנו לעוגה טובה, למרביתנו אין חצי מושג בכל הנוגע לאפיה בכלל, והכנת עוגות בפרט. צמד סטודנטים, הצליח לחשוב על רעיון גאוני ומבריק שפשוט לא הגיוני שאיש לא חשב עליו לפני. הרעיון הזה, כפי שתראו בסרטון, עוד ייכתב בדברי הימים של יחסי בני האדם-עוגות.

ג'ון מקאלם וברוק מקאובסקי, סטודנטים באוניברסיטת האורוורד, יצרו את "SprayCake" (ספריי עוגה), תרסיס ספריי המשחרר תערובת שהופכת לאחר חימום של כמה שניות לעוגה רכה, אוורירית וטעימה, ואתם אפילו לא זקוקים לתנור. כך למשל, כדי להכין מאפין בגודל סטנרדטי, כל שעליכם לעשות הוא להתיז בלילה קטנה לתוך כלי כלשהו, להכניס למיקרו, לחכות כשלושים שניות וזהו, יש לכם עוגה. אם אתם בכל זאת רוצים לשמור על ארומת אפיה בתנור, תחכו משהו כמו 2-3 דקות ותזכו לאכול מהעוגה.

הרעיון המעולה הזה, שטומן בחובו פוטנציאל כלכלי אדיר, התחיל בתור פרויקט באחד השיעורים, וכאשר ג'ון וברוק ראו את התגובות המשתאות והמפרגנות והבינו שאין עוד דבר כזה בעולם, החליטו להפוך את העניין לעסק לכל דבר וכעת מחפשים ייצרן כדי לייצר להמונים. בדרך ההמצאה שלהם גרפה כבר כמה פרסי חדשנות ותאמינו או לא, מורכבת כולה מחומרים אורגניים בלבד.

אגב, החיסרון היחיד שאני מוצא במוצר הבאמת מהפכני הזה, הוא העובדה שלא בטוח שאתאפק עם הספריי עד למיקרו או התנור, ואתיז אותו ישר לתוך הפה שלי. מוזמנים לצפות בכתבה שהכינו בערוץ CBC Boston על ספריי הקסם, בסרטון שצבר כבר רבע מליון צפיות בשבוע החולף.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...