אדיר: ההמצאה הגאונית של האבא הזה מייצרת 100 בלוני מים בפחות מדקה

לא משנה אם אתם בני ארבע או ארבעים, מלחמת מים היא תמיד אירוע כיפי, מהנה ומשמח. כלי הנשק הפופולאריים בגזרת מלחמות המים הם לרוב רובי מים בשלל סוגים וגדלים, וכמובן, כלי הנשק הקלאסי: בלוני המים הישנים והטובים.

ממש כמו ארוחה ביתית מוצלחת, תהליך ההכנה של צרור בלוני המים הוא ארוך ומייגע, כשזמן השימוש בהם מסתכם בכמה דקות בודדות של הנאה. אולם, ההמצאה הגאונית והאדירה של האבא הזה הולכת לשנות את חוקי המשחק של מלחמות המים לנצח.

ג’וש מלון, בן 37 ואב לשמונה ילדים קטנים, הגיע למסקנה שנמאס לו לבזבז שעות במילוי בלוני מים עבור ילדיו, ובקמפיין קיקסטארטר חדש ומפתיע הוא מציג לראשונה את ההמצאה המהפכנית שלו Bunch O Baloons, המסוגלת לייצר 111 בלוני מים בזמן שיא של דקה אחת בלבד. לצורך ההשוואה, הכנת בלוני מים בשיטה הרגילה והישנה כולל מילוי וקשירת הבלון בסיום, תייצר עבורכם בשישה בלונים בפרק זמן זהה.


אז איך זה עובד? העסק דיי פשוט: 37 צינורוית שבקצה כל אחת מהן בלון מים קטן, המתחברות באמצעות פיה אחת לצינור המים הביתי. הזרמת המים דרך הצינור הביתי תמלא בתוך פחות מעשרים שניות את כל הבלונים, כאשר ניעור קל של הצינור בסיום הפעולה ינתק בין רגע את הבלונים מהצינורות כשהם כבר קשורים ומוכנים לשימוש במלחמת המים הקרובה למקום מגוריכם.

תאמינו או לא, ההמצאה הכל כך פשוטה וחכמה הזאת של ג’וש הפכה ללהיט מטורף ברשת ביומיים האחרונים, וקמפיין הקיקסטארטר שלו הצליח לגייס קרוב ל-100 אלף דולר בזמן שיא מגולשים שרוצים להיות הראשונים שיזכו לקבל את המוצר החדש, כשהמטרה המקורית של הקמפיין הייתה לאסוף עשרת אלפים דולר בלבד. אם גם אתם רוצים להיות בין המשתמשים הראשונים, תוכלו להיפרד מ-15 דולר בלבד ולקבל עד הבית 3 ערכות בלונים כאלה.

לייק לפטריה בפייסבוק