פסח ויראלי: ספיישל מתיחות לרגל 1 באפריל

חג שמח חברים. בכל שבת או חג אנחנו נוהגים לפנק אתכם במיטב הסרטונים הויראליים שבלטו בשבוע החולף. היום, חג שני של פסח, נחרוג ממנהגנו, ולרגל אחד הימים האהובים עלינו בשנה, נקדיש את הפוסט הויראלי שלנו אך ורק למתיחות מצחיקות ואכזריות. אם הצלחתם לפספס, אז היום הוא ה-1 באפריל, יום המתיחות העולמי, יום שאם לא היה קיים, היו ללא ספק צריכים להמציא אותו.

יש שטוענים כי אחד באפריל הוא היום הגרוע ביותר בשנה לביצוע מתיחות, היות וכולם נמצאים בעירנות ובדריכות מוגברת. האמת? צודקים. מזל שיש מי שמתיחות הן דרך חיים עבורם, ודואגים לפלפל את חיינו בכל יום עם מתיחות משוגעות, מפחידות, וקורעות מצחוק. אספנו עבורכם את מיטב המתיחות האהובות עלינו, וגם את הבולטות של השנה החולפת. תבלו!

מתיחת הפלוצים האימתנית

איך אתם הייתם מגיבים אם אדם זר היה מפליץ במכוון לידכם באמצע הרחוב? אין לכם מושג? אז הנה הזדמנות לראות כיצד אנשים אחרים הגיבו. קליק כאן לסיפור המלא.


10 מתיחות ההבהלה המצחיקות של 2012

סרטון משעשע המסכם את 10 המתיחות הביתיות המבהילות של 2012. פורסם לפני כחצי שנה לפני סיום שנת 2012, וזכה עד כה לקרוב לעשרים מליון צפיות.


מתיחת אחד באפריל

מערכון מצחיק של קונסטנטין לאורי וגילי טל לרגל 1 באפריל.

שחקנים: אומה טל, ליעד קליין, אור אדרי, פז אדרי, גילי טל |  צילום ובימוי: פז אדרי | עריכה: אור אדרי, פז אדרי, קונסטנטין לאורי | סתם ישב על הספה: שחר אדרי

מתיחת זריקת המליון

אחת המתיחות היותר מושקעות ומצחיקות בתולדות הענף ובתולדות קרב המתיחות הבלתי נגמר בין סטריטר ואמיר, צמד חברים מאתר קולג’ הומור האמריקאי. במתיחה הנוכחית, סטריטר מותח את אמיר במהלך משחק כדורסל מכללות. אמיר מוזמן כאילו במקרה במחצית המשחק, לזרוק את זריקת המיליון: זריקה מחצי מגרש בעיניים עצומות, כאשר סל שווה מליון דולר. כמובן, סטריטר דאג להכין את הקהל מראש ולוודא שלא משנה מה תהיה תוצאת הזריקה, ישאג הקהל משמחה ויתנהג כאילו הזריקה נכנסה לסל. קלאסיקה, מומלץ בחום.


 

מתיחת השמפו

ללא ספק, אחד הסרטונים האהובים עלינו בכל הזמנים, ואחד מאלה שגרמו לנו לכאב בטן עצבני  בצפייה הראשונה בו. אם אתם כבר מכירים, ודאי תשמחו לצפות בו שוב. אם לא, אנחנו מקנאים בכם.


לייק לפטריה בפייסבוק