מה מסתתר מאחורי סדרת הדאודורנטים החדשה בריח שום-בואש?

בעידן הטכנולוגיה, הסמארטפונים והרשתות החברתיות, עושה רושם כי כבר אין לנו דקה אחת של שקט. אם פעם היה זה הטלפון בבית שהטריד את מנוחתנו אחת לכמה שעות עם שיחות מהדודה או מחברים, כיום נדמה כי מרביתנו שקועים רוב היום במענה להודעות בוואטס-אפ, עדכונים שוטפים מהנעשה בפייסבוק, ושיחות טלפון בלתי פוסקות עם כל העולם, אחותו וקרובי המשפחה הרחוקים שלו בטלפונים הניידים.

מוצר חדש ודיי מוזר אליו נחשפנו בימים האחרונים עשוי לתרום לכם ולו מעט לפתרון הבעיה הזאת, ולייצר עבורכם קצת שקט וספייס מהחבר’ה. מדובר בדאודורנט חדש בשם Spacer אותו ניתן לבחור באחד משני הריחות הבאים: “ניחוח בואש” לגבר או “שום טבעי” לאישה. לא ברור מה בדיוק המטרה של הדאודורנט הזה, אבל הוא לבטח ירחיק מכם בני אדם אחרים, לפחות במישור הפיזי, ובהמשך, אם תמשיכו להשתמש בו, גם מכל אמצעי התקשורת האחרים.

ספייס 1

מי שיצר את שלטי החוצות והפרינטים המציגים את דאודורנט “ספייסר” הוא משרד הפרסום Respect כשכמובן, מדובר ככל הנראה במוצר פיקטיבי, וההערכות המלומדות שלנו הן כי מדובר בשלב ראשון של קמפיין טיזרים  שודאי כלל לא קשור למוצרי קוסמטיקה או טיפוח.

אנחנו מניחים כי בימים הקרובים נגלה את התשובה. ובינתיים, יודעים במה מדובר? יש לכם רעיון לגבי מי או מה עומד מאחורי המוצר הנהדר הזה? שתפו אותנו בתגובות.

ספייס 3

ספייס 2

לייק לפטריה בפייסבוק