מתי תביני, זה אני עם הבייציני

אחת התופעות הפחות מרעננות בעת ביקור בים ביום קיץ לוהט, היא גברים בספידו. מדענים עוד לא גילו את המספר המדויק, אבל החל משנות ה 30 המאוחרות לחייו, מרגיש הגבר המצוי צורך לא ברור לבצע מהפך אופנתי במלתחת בגדי הים שלו ולחשוף את החבילה שלו לעולם. התופעה הזו מדאיגה ופוגעת קשות בציבור במתרחצים שבסה”כ הגיעו על מנת להעביר צהריים שקטים בים, ומצאו את עצמם נאלצים לצפות במראות לא נעימים.

איבדתם חשק לארוחת שישי? תנו לנו לייק בעמוד הפייסבוק

אני זוכר את הפעם הראשונה בה הלכתי עם משפחתי לים, וגיליתי שאבי החליט לוותר על מכנסיים. הזעזוע היה גדול וכששאלתי אותו לפשר העניין, הוא ענה לי בפשטות: “זה נוח!”. על התובנה העמוקה הזו, מתבסס קמפיין חדש של Southern Comfort, ליקר הוויסקי המוכר. בסרטון הפרסומת החדש של המשקה, נראה אדם באמצע חייו, מתהלך על חוף הים. תחילה המצלמה מצלמת רק את פלג גופו העליון ואז כשנראה שהקליפ לא יכול להיות סקסי יותר, עוברת לשוט מלא שלו וחושפת את הבייציני שלו. סתם, כי זה נוח.

גברים לא נועדו לצעוד בתחתונים בים. מדובר בתופעה שיש להוקיע מאיתנו מהר ככל הניתן. אולם, הפרסומת של Southern Comfort בהחלט משעשעת, וגורמת לצופה לחשוב ‘אם רק יכולתי להיות קול כמו האיש בסרטון”. או שזה רק אני? זה רק אני. אוקי. מביך.


לייק לפטריה בפייסבוק