מבריק: ספר עם ריח פה נורא כפרסומת למי פה

ריח פה רע הוא אחד האויבים הגדולים של האדם.  מדובר במפגע סביבתי, דיל ברייקר בכל הנוגע לדייטים, ובנוסף, האחראי הבלעדי לאחת הפעולות המבאסות ביותר שהומצאו: צחצוח השיניים. לא תמיד צחצוח השיניים מספיק כדי להחזיק נשימה נקייה לאורך זמן, ולכן רבים מאיתנו משתמשים גם במי פה, כשהמותג המוכר ביותר גם בישראל הוא מי הפה האימתניים “ליסטרין”.

בליסטרין הונג קונג, יצאו בקמפיין יצירתי מגניב ומשעשע כדי להעלות את המודעות לחשיבות ריח פה נעים ועל הדרך כמובן, לקדם את המוצר. נציגת החברה, בחורה נאת מראה, חילקה לעוברים ולשבים ספרון תמונות קטן, שכאשר מריצים בו את הדפים במהירות זוכים לראות מעין סרטון סטופ מושן, ממש כמו שהיינו מציירים בתחתית המחברות כשהיינו ילדים.

הסרטון הציג בחורה שנראית כאילו מדברת אל הצופה. הטוויסט בעלילה מגיע מכוון הספרון. באמצעות טכנולוגיה חדישה העניקו לדפי הספרון ריח דמוי ריח פה לאכל אכילת בצל, כך שהרצת דפי הספרון במהירות יצרה משב ריח לא נעים לפניו של האוחז בו. כך נוצרה האשליה כאילו הבחורה המדברת פולטת ריח פה רע. אחלה הברקה. איפה פה הפרסומת לחברה אתם שואלים? יחד עם הספרון חולק כמתבקש גם קופון לקבלת בקבוק דוגמא של מי פה של ליסטרין,

אני לא יודע מה תרומתו או כוחו של הקמפיין הזה, שנצפה בסה”כ 2000 פעמים ביוטיוב, למותג מי הפה ליסטרין, אבל חייב להודות כי לעניות דעתי נעשתה כאן עבודה מבריקה בכל נוגע לרעיון היצירתי ולביצוע. צפו בסרטון, ואל תשכחו לצחצח שיניים שלוש פעמים ביום, ופעם נוספת על כל ארוחה הכוללת בצל.


לייק לפטריה בפייסבוק