פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מי יציל את הספה שלי?

הספה שלך מלאה בלכלוך שאינך מצליח להוריד? רוצה לשמור על הספה הישנה והאהובה שלך עוד שנים רבות? רוצה לחסוך כסף ולא לקנות סלון חדש בכל פעם שהוא מתלכלך? חברת מאסטר קלין מתמחה בניקוי לכל סוגי הספות בצורה יסודית, ניקוי ריפודי לרכב, ניקוי מזרנים וכן הלאה. נשמח לתאם איתך פגישה ראשונית הכוללת הדגמה חינם של פעולת הניקיון בביתך על הספה שלך כדי שיהיה באפשרותך להיווכח בתוצאות בעצמך.

Credit: Pixabay

מביאים תוצאות – בהתחייבות

במהלך השנים הרבות בהן אנו עוסקים בתחום פיתחנו שיטת ניקוי ספות שבאמת עובדת ואנו מאמינים בה מאוד. לפיכך אנו מתחייבים מול כל לקוח על ניקיון יסודי עם תוצאות מדהימות. לאחר הניקיון הספה נשארת רטובה ולכן צריך להמתין עד לייבוש מלא כדי לראות את התוצאות בשלמותן; אך אם אחרי שהספה התייבשה הלקוח איננו שבע רצון מהעבודה שלנו או אם נשארו כתמים בולטים, נוכל להגיע אליך ולבצע ניקיון נוסף ללא עלות. אם גם לאחר הניסיון הנוסף התוצאות לא מספקות אותך – לא נחייב אותך בתשלום, ואם שילמת מראש נדאג להחזיר לך את הכסף.

לכל ספה אופן ניקוי משלה

חשוב לדעת כי החומרים שבהם אנו משתמשים נבדקו ואושרו על ידי התקנים הגבוהים ביותר. אף אחד מהם לא מכיל מרכיבים כימיים או מסוכנים, והם אורגניים לחלוטין ובטוחים לשימוש גם בסביבה רגישה כמו ילדים קטנים, בעלי חיים ואנשים עם רגישות מוגברת. בכל מקרה לאחר הניקיון החומרים מתנדפים מהספה ולא נשארים עליה כך שאין כל חשש לתחושה לא נעימה. הספה נשארת נקייה, ריחנית ונעימה מאוד, והריפוד חוזר להיות רך ונוח בדיוק כמו שהיה כאשר קניתם את הספה לראשונה.

גם המחיר מותאם אישית

כל לקוח שאנו מבקרים בביתו ומבצעים בפניו הדגמה של פעולת הניקוי מקבל הצעת מחיר מותאמת אישית. זאת משום שלכל ספה יש סיפור שונה לגמרי ואין ספה זהה לאחרת, ואנשי המקצוע שלנו חייבים לראות את מצב הסלון מבחינת כתמים שנגרמו מחומרים שונים, אבק שהצטבר ואת גודל הסלון שהוא פרמטר חשוב נוסף בתמחור. לאחר שניתן לך את המחיר ונבקש את אישורך, נוכל להתחיל בעבודת ניקוי הספות היסודית שלנו בו במקום. חשוב לנו להבהיר כי המחיר משתלם עבורך בכל מקרה, משום שהחלופה לניקוי יסודי של הספה שלך בדרך כלל פירושה השקעה ברכישת סלון חדש – מה שבדרך כלל יעלה הרבה יותר.

השיטה שלנו עובדת. תמיד.

במאסטר קלין פיתחנו שיטה מיוחדת לניקיון יסודי מאוד של כל סוגי הספות. החומרים המיוחדים שלנו חודרים לעומק הספה ומציפים מעלה את כל הלכלוך שהצטבר בתוך הספה, מה שמאפשר לנו לאסוף ולהסיר אותו. החדרת החומר לעומק הספה מפרקת כל כתם מהשורש שלו ולכן השיטה שלנו יעילה מאוד ומסירה גם כתמים עקשניים וישנים מאוד. וכמובן, גם לאחר שסיימנו את עבודת הניקיון אנו לא נעלמים ונמצאים איתך בקשר במידת הצורך. אם חלילה בתקופה שלאחר הניקיון נשפך לכם משהו על הספה ונוצר כתם חדש אנו נוכל להגיע ולבצע ניקיון סוף במחיר מצחיק.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...