צפו: תרגיל ההחלקה האמנותית המופלא של יוליה ליפניצקיה בת ה-15 באולימפיאדת סוצ’י

לפני כשלושה ימים (חמישי) נפתחה באופן רשמי אולימפיאדת החורף או בשמה הלא רשמי, אולימפיאדת סוצ’י, או בשמה העוד יותר לא רשמי, האולימפיאדה-שלא-ממש-מעניינת-אף-אחד, כלומר, אלא אם אתה גרים במדינה בה יורד שלג דרך קבע.

ובלי ציניות, אולימפיאדת החורף מאגדת את כל מקצועות החורף המגניבים: סקי, החלקה אמנותית על הקרח, סנואו-בורד, מרוצי מזחלות, קרלינג, שאלי לא ממש מדברים לחלק גדול מאיתנו, אבל אם רק תתנו להם צ’אנס אולי עוד תמצאו את עצמכם מהופנטים למסך, בדיוק כפי שקרה לנו, כשצפינו בתרגיל המדהים של המחליקה הרוסייה הזאת.


אתמול, במהלך התחרות הקבוצתית המעורבת (גברים ונשים) בהחלקה אמנותית על הקרח, עלתה למשטח ההחלקה הרוסייה היפהפיה בת ה-15 יוליה ליפניצקיה, אלופת אירופה הטרייה ואחד השמות הכי חמים בענף, וביצעה את התרגיל שלה לעיניי הצופים המקומיים והמשולהבים ולצלילי השיר don’t give up on love של הזמרת הרוסיה אלה פוגאצ’ובה.

יוליה הצעירה, שהשאירה אבק על מתחרותיה המנוסות באליפות אירופה שהתקיימה לפני כחודש וזכתה בזהב, הדגימה שוב למה היא נחשבת לכישרון הגדול של הענף עם תרגיל מהפנט וקסום, עם שלל אלמנטים מטורפים שישאירו אתכם בפה פעור. אגב, הנבחרת הרוסית כבר הבטיחה את העפלתה לגמר התחרות הקבוצתית המעורבת עוד לפני התרגיל של יוליה, מה שלא הפריעה לה לעלות למשטח ולהעניק לקהל המקומי את הופעת חייה.

הסרטון של הביצוע של יוליה הועלה לרשת בהמון גרסאות וזוכה לפופולריות רבה. אתם מוזמנים לצפות בו כאן ולהתרשם בעצמכם. אולימפיאדת הקיץ? עזבו אתכם. סוצ’י שולטת.

לייק לפטריה בפייסבוק