מגניב: מכונה הלחם המופלאה של מאפיית ברמן

לפני כחודש הודיעה מאפיית ברמן, המאפייה השניה בגודלה בארץ, על מהלך חדש, במסגתרו הושקעו יותר משני מליון שקלים במיתוג מחדש של סדרת הלחמים שלה, כדי להבדילם משאר הלחמים שנמצאים על המדף בסופר הקרוב למקום מגוריכם.

במטרה ליצור קצת באז סביב המהלך, פנו בחברה ליוצר סרטוני היוטיוב ג’וזף הרשר, המתמחה ביצירת סרטוני “מכונה מופלא” (rube Goldberg`s machine), מי שאחראי גם על הסרטון “המכונה שהופכת עמוד בעיתון” הויראלי, שצבר מעל 7 מליון צפיות לפני כשנתיים.


הסרטון החדש המפרסם את מאפיית ברמן נקרא “מכונת הלחם”, וכמו סרטונים אחרים בז’אנר הוא ממש מגניב, ומורכב משלל פעולות משעשעות שמפעילות אחת את השניה, כולל טיים לאפס מגניב של לחם תופח, כשבסופו של התהליך המורכב, מאפשרות למשתמש במכונה המוגזמת והמיותרת לייצר לעמו שתי פרוסות לחם “ברמן” עם ריבה.

ברמן
האריזה החדשה של לחמי ברמן

לא ברור אם הסרטון הזה מיועד לרשת בלבד או שבהמשך יהפוך לפרסומת טלויזיה, ונכון לעכשיו כמעט ואי אפשר למצוא אזכורים לגביו ברשת. אפילו בערוץ היוטיוב של היוצר עצמו הסרטון לא קיים ומופיע ביוטיוב תחת שמו של משתמש אחר. בעמוד הפייסבוק של הרשר, אפשר למצוא תמונה אחת שהעלה לפני כשבועיים מתוך סט הצילומים של מכונת הלחם שיצר עבור מאפיית ברמן.

מאפית ברמן
כך זה נראה במבט מהצד

לייק לפטריה בפייסבוק