פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ואז אלוהים ברא את החתול

אתמול סיפרנו לכם כאן בפטריה, על “so god made a farmer”, פרסומת הסופרבול המיוחדת של חברת המשאיות האמריקאית RAM. מדובר בפרסומת נהדרת ומהפנטת מבחינה ויזואלית ששודרה לראשונה בערב המשחק, מקדמת את יוזמת "שנת החוואים" של החברה, ומהווה מחווה לכלל עובדי האדמה, החוואים והאיכרים האמריקאים. כאמור, הפרסומת זכתה למליוני צפיות ברשת, וגנבה את ההצגה משלל פרסומות הסופרבול המדוברות האחרות בהן עסקה המדיה החברתית לפני ערב המשחק.

כמו כל סרטון מצליח שיוצר שיח ברשת, מהר מאוד הגיע שלב הפארודיות וסרטוני הטייק אוף, הרוכבים על הצלחת הסרטון המקורי באופן משעשע במיוחד. כך צצו להם הסרטונים "ואז אלוהים יצר חתול", "ואז אלוהים יצר איש פרסום" וגם סרטון המופת "ואז אלוהים ברא את הליברלים" שמנקודת מבט ישראלית ניתן גם לכנותו "כשאלוהים ברא את ההיפסטרים". כל הסרטונים משחקים על אותו שטיק שהופיע בפרסומת המקורית: סדרת תמונות סטילז, וברקע קול עבה ועמוק המזכיר את קולו של מורגן פרימן, אך מחקה את קולו של פול הארווי, המופיע בסרטון המקורי.

מדובר בתופעת רשת שסביר שתוליד עוד הרבה סרטונים משעשעים שיצחקו על מגוון נושאים מצחיקים. באופן אישי, התחברנו במיוחד לשלות הסרטונים אותם הצגנו קודם, ובהם תוכלו למפות ממש כאן. אוהבי חתולים? אנשי פרסום מיואשים? היפסטרים שקמים בצהרי היום? אתם הולכים לצחוק.

ואז אלוהים ברא חתול

ואז אלוהים ברא איש פרסום

ואז אלוהים ברא את ההיפסטרים

הסרטון המקורי: so god madw a farmer


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...