פרסום קריאייטיב ותופעות רשת
aliexpress whatsapp group

הפתעה: ממה באמת עשוי הצמיד המתקפל שכולנו גדלנו עליו?

אם גם אתם גדלתם בניינטיז, אתם ודאי זוכרים את אחד מצעצועי הילדים הכי מגניבים בהיסטוריה (בלי סיבה מוצדקת יש לומר), הצמידים המתקפלים. למי שלא ממש יודע על מה אנחנו מדברים, אחד הטרנדים הלוהטים ביותר בקרב ילדים באותה תקופה היו מעין רצועות מתכת עטופות בד המעוצב בשלל דגמים ואיורים שנראים במבט ראשון כמו סרגל, אך כשנותנים להם מכה קטנה הם מתקפלים ומתלבשים באורח פלא על היד ממש כמו צמיד (צפו בגיף המצורף).

בתור ילדים העניין הזה לא ממש עניין אותנו, אבל האם תהיתם פעם ממה עשוי הצמיד הזה ואיזה חומר מסתתר בתוך כיסוי הבד? אחד הגולשים באתר Reddit כנראה היה מאוד סקרן לגלות את התשובה ופרסם אתמול סדרת תמונות מפתיעה החושפת ממה באמת עשוי הצמיד. למרבה ההפתעה, התשובה הגיונית למדי, ואפילו די מגניבה.

מסתבר שפסי המתכת הגמישים הללו הם בעצם סרטי מדידה מתכתיים (“מטר”) ממוחזרים, שלאחר יציאתם משימוש, הפכו לצעצוע הקלאסי, המלהיב והממכר הזה. כמובן, אין אינדיקציה לכך שכל הצמידים הללו מיוצרים מסרטי מדידה ממוחזרים, וסביר שרבים מהם פשוט מכילים פיסות מתכת-קסם גמישה אבל לפחות אם לשפוט על פי הדוגמאות שפרסם הגולש, חלק גדול מהם הם אכן כאלה. בהחלט, בשורה אמיתית לחובבי איכות הסביבה.

אז נכון, אנחנו משוכנעים שהלסת שלכם לא נמצאת על הרצפה כרגע, ושמדובר לכאורה בפרט מידע חסר חשיבות אמיתית, אבל אנחנו חייבים להודות שהעניין הזה הפתיע אותנו, וגם את מליוני הגולשים האחרים שצפו בתמונות שהעלה אותו גולש והפכו את הסיפור הזה למגה ויראלי ברשת.

עכשיו רק נותר לבדוק האם הצמידים הללו עדין משווקים בישראל ואיך בדיוק משיגים אותם, ואז לבדוק את העניין הזה בעצמכם. יש לכם תשובה? מוזמנים לשתף אותנו בתגובות. יש לכם זמן פנוי ורצון עז להכין צמיד כזה לאחינים או לעצמכם? הנה סרטון שמסביר איך להכין צמיד כזה.

והנה אנחנו, כשגילינו את החדשות המטורפות. (אילסטרציה מוגזמת)

 

aliexpress whatsapp group

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...