פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

בשורה למעריצי משחקי הכס: עונה 5 תציג לראשונה פלאשבקים של הדמויות

העונה החמישית של משחקי הכס תציג פלאשבקים שמציגים את הגרסה הצעירה של חלק מהדמויות. יוצרי הסדרה והתסריטאים שלה, דיוויד בניוף ודן וייס, אישרו את הידיעה בראיון שנערך איתם לאחרונה בספרד, תוך כדי צילומי הסדרה. (ספויילרים בהמשך).

דיוויד ודן מספרים:
"בעונה הראשונה הצבנו שלושה כללים ברורים: בלי נבואות, בלי חלומות ובלי פלאשבקים. כבר שברנו את שני הכללים הראשונים ובעונה החמישית אנחנו הולכים לשבור את השלישי."

עוד לפני האישור הרשמי של יוצרי הסדרה קיבלנו מספר רמזים כאשר פורסמו ציוצים בטוויטר על ילדים שמגיעים לאודישנים לגלם דמויות מוכרות מהסדרה וכמו כן השחקן צ'ארלס דאנס, המגלם את טיווין לאניסטר, שסיפר בראיון שאולי עוד נזכה לראות אותו בעונה הבאה, אמירה שנשמעה קצת משונה לאור העובדה שדמותו נרצחה בסיום העונה הקודמת.אחת הדמויות המרכזיות שתקבל את הספוט העונה בפלאשבקים ובכלל, היא סרסיי לאניסטר, אשר עוררה באזז גדול ברשת כאשר צילמו לאחרונה סצנה נועזת במיוחד בה היא מובלת עירומה ומושפלת ברחבי מעלה המלך.נשאלת השאלה האם השימוש של יוצרי הסדרה בפלאשבקים תוכנן מראש או שמדובר בדרך מתוחכמת למשוך זמן עד שג'ורג' מרטין יסיים את פרק נוסף בסדרת הספרים. סביר להניח שהאמת נמצאת באמצע. יחד עם זאת יהיה מאוד מעניין לקבל זווית נוספת על הדמויות והאירועים שעיצבו אותם והפכו אותם למי שאנחנו מכירים מהעונות הקודמות.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...