מעולה: טמטום אנושי ברשת הופך לפרסומת הכי טובה לתרומת איברים

בעמותה הבלגית Reborn To Be Alive המעודדת הצטרפות למאגר תורמי האיברים במדינה, יצרו קמפיין חדש מצחיק ויצירתי במיוחד, בו הם משתמשים בתמונות וסרטונים ויראליים קיימים שמסתובבים ברחבי הרשת ומציגים את הטמטום האנושי במיטבו, ומנצלים את הטיפשות של האנשים המככבים בהם בכדי להעביר בצורה הטובה והמקורית ביותר את המסר החשוב שלהם.

כפי שתוכלו לראות בסרטון המצחיק הזה, האדם הלא ממש חכם המופיע בו מנסה להמציא דרך חדשנית לגזום את השיחים בגינה שלו. אלא שבעוד השיטה המתוחכמת שלו עשויה לעשות את העבודה, קיים סיכוי לא רע בכלל שהיא גם תהרוג אותו על הדרך, או במקרה הפחות גרוע, תשאיר אותו עם כמה איברים קצוצים. השורה התחתונה בסרטון ובשאר התמונות בקמפיין היא בהחלט מצחיקה, אבל גם מאוד רצינית: “8 מהאיברים של האדם הזה יכולים לשמש כתרומה. למזלנו, אף אחד מהם הוא לא המוח שלו”.

בין שלל הקמפיינים ותשדירי הפרסומת הרציניים, כיף לראות אתנחתא קומית גם בנושא רציני וחשוב כמו תרומת איברים, והתחושה שלנו היא שקמפיינים מהסוג הזה בהחלט עשויים להיות בעלי השפעה גדולה על הצופים, גם כתוצאה מהפוטנציאל הויראלי, וגם בגלל העובדה שהעם נקעה רגלו מסרטונים מרגשים וקורעי לב לכאורה, המנסים לפרוט על מיתרי הלב המשועממים שלנו. יופי של רעיון.

לייק לפטריה בפייסבוק