לכתוב SMS בהליכה מבלי להיתקע באנשים

מכירים את הקטע הזה, שאתם כותבים SMS תוך כדי נהיגה ועושים תאונה? טפו טפו. אבל ברצינות, מכירים את הקטע הזה שאתם מנסים לכתוב SMS תוך כדי הליכה ברחוב, ומפתחים מעין הליכה איטית מוזרה כזאת, תוך שאתם כמעט ונתקלים בעוברים והשבים, או מחזקים את מערכת היחסים שלכם עם תמרור עובר אורח? ובכן, סוף סוף יש פיתרון לבעיית כתיבת SMS תוך כדי הליכה.

חברה ישראלית בשם UndoSMS פיתחה אפליקציית אנדרואיד חדשה בשם LiveSMS, שתשים סוף להיתקלויות הלא רצויות. האפליקציה פשוטה למדי וגורמת לבנאדם הממוצע לומר לעצמו “איך אני לא חשבתי על זה?”. האפליקציה מפעילה את המצלמה בזמן כתיבת ההודעה, כך שהרקע אותו תראו מאחורי הטקסט שאתם כותבים הוא המדרכה עליה אתם הולכים, או באופן כללי את כל מה שאתם מחמיצים כשהסלולארי שלכם חוסם לכם את הנוף. האפליקציה מאפשרת לכם לבחור את מידת השקיפות של התמונה מהמצלמה, כך שיהיה לכם נוח לראות את הטקסט אותו אתם מקלידים.

בנוסף, בהמשך לשמה של החברה, האפליקציה מאפשרת לכם להשתמש בפיצ’ר מגניב נוסף וחשוב – UNDO. מרגע שליחת ההודעה תינתן לכם למשך מספר שניות האופציה לבטל את שליחת ההודעה, מעין השהייה רגע לפני שההודעה עוזבת את הסמארטפון שלכם, כדי למנוע תאונות SMS מצערות. מלבד הפיצ’ר המגה חשוב הזה, האפליקציה גם מאפשרת לכם לענות לכל הודעה שאתם מקבלים בצורה מיידית, על ידי חלונית תגובה הקופצת מיד עם קבלת הודעה חדשה, מבלי שתצטרכו להיכנס ממש לממשק ההודעות המובנה של הסמארטפון שלכם.

האפליקציה ניתנת להורדה בחינם ל10 ימי נסיון, ובהמשך, תוכלו לרכוש אותה במחיר מופקע של 10 שקלים. שווה את ההשקעה? החליטו בעצמכם. אני באופן אישי מעדיף להיתקע בעמודים. מפו בסרטון ההגשה של האפליקציה.
(באמצעות גלובס)


לייק לפטריה בפייסבוק