פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הקמפיין שיגרום לכם להפסיק לעשן (אולי)

סוכנות בריאות הציבור האמריקאית CDC, השיקה בימים האחרונים  קמפיין ענק חדש המוערך בשווי של כ 54 מליון דולר, בכל המדיות האפשריות, שמטרתו להראות לקהל המעשנים, בפעם המי יודע כמה, מה עשויים להיות הנזקים הנגרמים כתוצאה מעישון לאורך שנים. ראיתי בימי קמפיינים נגד עישון, ובמקרה הזה, מדובר אולי באחד הקמפפיינים החריפים ביותר שנראו על המסך.

עם השנים ועם התפתחות הטכנולוגיה חסרת המעצורים,  עולה סף הריגוש שלנו. בהתאם לכך, כבר לא מספיק לאיים על הקהל הרחב במחלות לב, אימפוטנציה, שיבוש בריון, סרטן וכל מיני דברים שוליים כאלה. הגיע הזמן להשתמש בתותחים הכבדים, ומי הם התותחים הכבדים אם לא המעשנים הכבדים שחוו על בשרם את התופעות הגרועות ביותר שיכול לגרום העישון. זו לא הפעם הראשונה שנעשה שימוש באנשים שחלו כתוצאה מעישון, אך המראות בקמפיין הזה הם מהמזעזעים שתראו בחייכם, וכוללים אנשים שחלו בסרטן הגרון, תסמונת ברגר, שבץ, ואפילו ילד עם אסטמה.

הקמפיין הפרובוקטיבי נקרא “טיפים ממעשנים לשעבר” ובתור מעשן, הצפייה בהם היא לא קלה בכלל. לא ברור כמה אנשים באמת יפסיקו לעשן בעקבות הצפיה בקמפיין הזה, אבל מה שבטוח, הוא שרובם הגדול יצטרכו סיגריה אחרי המראות הללו. מי יודע, אולי זו תהיה הסיגריה האחרונה שלהם. זהירות! הסרטון הראשון הוא המזעזע מכולם. ראו הוזהרתם.

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...