פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מגניב: לשחק פונג באמצעות מכונית סמארט

בעולם שמנסה להיות יותר ויותר ירוק, ככל שעולה המודעות לאיכות הסביבה, רכבים אלקטרונים הופכים ליותר ויותר פופולאריים. כמובן, עדין לא מדובר בסטנדרט, אבל זה הולך וקורה בצעדים קטנים. אמנם הרכבים האלקטרונים ידידותיים לסביבה וחסכוניים מאוד, אך התאוריה הרווחת היא שבהיעדר מנוע חזק, הנהיגה עליהן היא משעממת ולא כיפית.

בחברת smart החליטו לנסות ולהוכיח לציבור הרחב שמדובר בטעות, ויכולת הביצוע של מכונית smart fortwo שלהם היא מעולה, במיוחד בכל הנוגע לזינוק מהמקום וכח מתפרץ. לכן, ישבו וחשבו ומצאו דרך מקורית להדגים את יכולותיה של המכונית הזוגית החביבה. לצורך המשימה, השתמשו החברים בסמארט במשחק הנוסטלגי והאהוב, שככל הנראה לעולם לא יפסיק לרגש, פונג. למי שלא מכיר – מדובר בגרסא המפגרת של טניס, ובאחד המשחקים הראשונים שפותחו בתחילת עידן המחשבים.

על מסך ענק הוקרן המשחק, כאשר השליטה על כל אחד מהשחקנים מתבצעת באמצעות מכונית smart fortwo. כך, התחרו ביניהם בכל פעם שני נהגים במשחק, כאשר הם נדרשים לנהוג קדימה ואחורה בפתאומיות כדי לא להיפסל ולהצליח להחזיר את הכדור למגרש היריב, דרך נהדרת לגרום לנהג לחוש את הכוח של המכונית בזינוק מפתיע מהמקום, או בנסיעה ברברס.

התעלול הנחמד הזה, משך הרבה תשומת לב וצופים (כ 500 אלף נוכחים בכל ימי הפעילות) ובסה”כ שוחקו כ 3000 משחקי Epong. המשחק  קיבל תשומת לב רבה בתקשורת וברשת, וסרטון הסיכום של “סמארט פונג” זכה להמון שיתופים ברשת, והתלהבות רבתי בקרב חובבי הנוסטלגיה, וחובבי המכוניות הלא מזהמות. צפו בסרטון, שתפו אם אהבתם.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...