6 תמונות שמסבירות מה מספרת תנוחת השינה של הכלב שלכם על האופי שלו

כלבים, ממש כמו בני אדם, אוהבים לישון. רק שכלבים, בניגוד מוחלט לבני אדם, יכולים לישון כמה שהם רק רוצים. כלב בוגר ישן בין 12 ל-14 שעות ביממה. גור כבר ישקיע משהו כמו 18 שעות מהיום בלישון. ואתם חייבים להעריך את המחויבות של ידידו הטוב של האדם לתחביבו הגדול של האדם.

אז בזמן שאתם מסתכלים עליהם ישנים, אולי כדאי שתלמדו עליהם כמה דברים. כמו למשל, מה אומרת התנוחה שהכלב שלכם ישן בה על האופי שלו.

שינה על הצד

תנוחה די נפוצה שמעידה על זה שהכלב שלכם חש בנוח בסביבה שלו והוא בטוח וחש מוגן. לרוב כלבים שישנים ככה הם נאמנים, חסרי דאגות ומאושרים באופן כללי.

שינה מכורבלת

התנוחה החביבה ביותר על בעלי הפרווה. כשכלבים ישנים ככה הם מנסים לשמור על חום הגוף שלהם. אם הכלב שלכם בוחר לישון בתנוחה “השועל המכורבל” סביר שהוא רגוע, עדין ומתוק.

 

תנוחת “סופר כלב”

בתנוחה הזאת האיברים כולם מתוחים והחיה ישנה על הבטן. לכלבים שישנים ככה יש אישיות נהדרת, מלא אנרגיה וקל לשכנע אותם לעשות דברים. חוץ מזה, התנוחה הזאת גם יכולה להעיד על כלב מאושר. נפוצה יותר אצל גורים מאשר אצל כלבים בוגרים.

 

תנוחת הרגליים המשוגעות

ללא ספק אחת התנוחות המצחיקות ביותר שהכלבים המציאו. באופן מפתיע, מדובר גם באחת התנוחות שהכי נוחות להם. שינה כזאת מעידה על ביטחון של הכלב. חלק גדול מהכלבים שמעבירים ככה את הלילה נוטים להיות רגועים ועצמאיים. תופעת לוואי מצחיקה במיוחד: אחת הידיים מתוחה כלפי מעלה והשנייה מקופלת.

 

שינה על הבטן

כלבים שבוחרים לישון בפוזיציה הזאת לא לגמרי רגועים. הם בד”כ מהסוג האנרגטי שאוהב הרפתקאות ושתמיד מוכנים לעשות כיף. מדובר בכלבים חמודים עם נטייה מסוימת לביישנות.

 

תנוחת העילפון

קרויה ככה כי זה לגמרי נראה כאילו הכלב איבד את ההכרה. אבל אין מה לדאוג, מדובר בתנוחה שכלבים משתמשים בה כשהם רוצים להרדם ולהרגע כמה שיותר מהר. כלבים שישנים ככה הם בד”כ שמחים ובטוחים. בנוסף, יש להם נטיה להסתגל טוב יותר לשינויים.

לייק לפטריה בפייסבוק