הכלב הזה יוצא להרפתקאות מצחיקות בכל פעם שהוא הולך לישון

מה עושים הכלבלבים בלילות? לצערנו, בניגוד לאיילות המקומבנות, לכלבים אין שיר שעונה על השאלה המהותית הזאת. כנראה שזה בגלל שהשאלה לא מתחרזת בתוך עצמה וגם כי התשובה די פשוטה: הם ישנים בקטע חמוד, עם קולות מוזרים ורגליים שזזות לפעמים בקטע לא ברור. אבל מה הם עושים כשהם ישנים? יש לנו יסוד סביר להניח שהם חולמים על איך הם שודדים משאית אספקה של חנות חיות, רצים באחו או נוקמים בווטרינר שסירס אותם. אין לדעת.

מי ששולטת לחלוטין במה שהכלב שלה עושה בזמן השינה היא שרה רהנמארק מסנטה מוניקה, דוגמנית, שחקנית ובזמנה החופשי בלוגרית כלבים. בכל פעם שהכלב שלה רופוס נרדם, היא מוציאה אותו להרפתקאות משעשעות. ליתר דיוק, היא לא ממש “מוציאה” את רופוס להרפתקאות, אלא יותר בכיוון של מביאה אותן אל רופוס.

רופוס הוא כלב פרעה (יש חיה כזאת), הוא בן 3 ויש לו שינה עמוקה בקטע מטריד. העובדה שאמא שלו מלבישה אותו בבגדים אנושיים, מניחה עליו תיקים, מצמידה לו קרניים ובאופן כללי משנה את התפאורה סביבו בלי הפסקה – לא גורמת לו להתעורר מהשינה המתוקה שלו.

בינתיים הוא הצליח, תוך כדי שינה, להפוך להיות המנקה, לעשות קומזיץ, לצאת לטיול בחו”ל, להוציא כלב לטיול ולהתחזות לסוס. וכל זה בלי לקום מהמיטה (או הרצפה. או הספה. או מה שזה לא יהיה שרופוס ישן עליו). הנה כל התמונות המקסימות:

 

 

 

 

עוד תמונות של רופוס, במצבי שינה וגם ערות, אפשר למצוא כאן.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק