פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מזרן רך או קשה? איך לבחור מזרנים על הצד הטוב ביותר

דרגת הקושי היא רק חלק קטן מהסוגיות שאליהן צריך להתייחס בתהליך הבחירה של מזרנים. רוצים להבטיח לעצמכם שינה ערבה? כדאי שתביאו בחשבון גם את המחיר, האחריות, היצרן ותקופת הניסיון

הדרך לבחור מזרנים היא קודם כל להחליט לגבי הגודל הרצוי. עדיף לבחור במזרון הכי גדול בחנות, אבל זה כמובן לא תמיד אפשרי. את המזרון עצמו בוחרים לפני שרוכשים מיטה ולפי הנתונים הקיימים בחדר. יש להשאיר מרווח של 70 ס"מ לפחות משני צדדי המיטה, לקחת בחשבון שידות ורהיטים נוספים ולהציב את הנוחות בראש סדר העדיפויות.

אחרי שמחליטים על גודל המזרון ניתן גם לבחור את הסוג. יש הרבה אופציות שכוללות מזרני קפיצים, ספוג, לטקס, ויסקו ועוד. רצוי להתחיל בסינון גס בין מזרנים עם או בלי קפיצים, ולאחר מכן להיכנס לעובי הקורה עם היתרונות והחסרונות של כל אפשרות.

מה ההבדל העיקרי בין סוגי מזרנים?

מזרני ויסקו יוצרים מפוליאוריטן בטכנולוגיה מיוחדת. הם מבטיחים התאמת תמיכה מדויקת על פי קימורי הגוף של המשתמש, נוחות מרבית ובלאי נמוך. לעומתם, מזרני לטקס מיוצרים מתחליב גומי אורגני ולכן הם סטריליים ואנטי בקטריאלים. הטכנולוגיה מאחורי שני המזרנים מתקדמת מאוד והמחיר שלהם בהתאם.

מנגד, מזרני קפיצים וספוג הם הזולים בקטגוריה. החיסרון של קפיצים בא לידי ביטוי בתמיכה מרחבית חלקית בלבד, כאשר במזרני ספוג הנוחות היא אינדיבידואלית. מזרני ספוג מסוגלים לייצב את עמוד השדרה אבל הבלאי שלהם גבוה.

Credit: Pixabay

לא רק דרגת קושי

עד לפני מספר שנים נהוג היה להמליץ על בחירת מזרנים לפי דרגת קושי בלבד. זה כיום כמעט ולא רלוונטי, כי דרגת הקושי היא פשוט לא הפרמטר היחיד שיש להתייחס אליו. מעבר לכך, דרגת הקושי לא אחידה אצל כל המשתמשים: דרגת הקושי לא מעידה על איכות המזרן וכל אחד צריך לבחור מזרון שמתאים להעדפות האישיות שלו.

תוכלו להגיע לאולם התצוגה כדי להתרשם מדרגת הקושי של מזרונים שונים. באותה הזדמנות כדאי לכם לבדוק ממה מורכב המחיר. בררו למשל האם יש אפשרות לקחת את המזרון לתקופת ניסיון אצלכם בבית, ומי משלם על ההובלה. במידה ותקבלו תשובה חיובית, תצטרכו לשאול האם תקופת הניסיון מאפשרת לכם להוריד את הכיסוי מהמזרון, כך שתוכלו לחוש היטב את התמיכה לחלקים השונים בגוף.

יש אפשרות לקנות מזרן אחד עם שתי דרגות קושי. זו אופציה שמייקרת את מחיר המזרן בכמה מאות שקלים, אך היא אידיאלית עבור בני זוג שישנים יחד אך מתאפיינים בהעדפות שונות. כמו כן, תקופת האחריות על המזרן יכולה לספק אינדיקציה למחויבות של היצרן כלפי המוצר. תנו עדיפות למזרן שמיוצר על ידי חברה גדולה, אמינה ומוכרת. בדקו מה כוללת  תקופת האחריות וזכרו שהמינימום המקובל הוא 10 שנים.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...