המזרן שמצייר את השינה שלכם

 שינה היא אחת הפעולות הכי חשובות, כיפיות ומספקות עבור בני האדם. אם ביקרתם בבית מלון בעבר, אתם ודאי יודעים שאחד הגורמים המשפיעים ביותר על חווית חופשה מוצלחת במלון, הוא איכות המיטה. ברשת המלונות האירופאית IBIS, המתפארת בשירות הטוב והנוחיות של בתי המלון שלה, החלו בשבוע שעבר בקמפיין חדש בשם Art Sleep (שינה אמנותית).

מחקרים רבים ניסו ועדין מנסים לפתור את חידת השינה ולהבין מה בדיוק קורה לנו במוח בזמן השינה. בחברת המלונות פיתחו מזרן מיוחד הכולל בתוכו 80 חיישני תנועה, סאונד וטמפרטורה, חיישנים המשדרים את הנתונים אותם הם אוספים מנקודות שונות במזרן בזמן אמת לרובוט מיוחד בצד המיטה. באמצעות האותות אותם הוא מקבל, מצייר הרובוט בתנועות רגישות מרשימות, ציור יפהפה המאפיין את השינה שלנו.

כמו תמיד במקרים האלה, המזרן והרובוט המיוחדים עדין לא מותקנים במלונות החברה ונראה שיקח זמן עד שזה יקרה, אך בינתיים, 40 ברי מזל יזכו לקחת חלק בלילה עם שינה אמנותית במיוחד על המזרן הקסום של חברת המלונות. בעמוד הפייסבוק של IBIS תוכלו להירשם גם אתם, לבחור תאריך בו מתאים לכם לנסות את המזרן, ואולי לזכות בלילה מיוחד במסגרתו גם אתם תייצרו ציור שינה שיצטרף לגלריית הציורים המיוחדת שתופיע במלונות החברה. אני כבר סגרתי על ה-15 באוקטובר בפאריז, תבחרו תאריך אחר.


לייק לפטריה בפייסבוק