פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

דילמת השירותים: מה עדיף, לרפד או לעשות בעמידה?

האם האסלה שאתם יושבים עליה באמת כל כך מלוכלכת ואפילו מסוכנת לבריאות שלכם? כל אחד מאיתנו נתקל מדי פעם בצורך עז להתפנות וללכת לשירותים בשלל סיטואציות שלא מכילות את השירותים הפרטיים שלו בהישג יד. המצב האופטימלי בסיטואציה שכזו הוא לנסות ולהתאפק עד החזרה הביתה, אך כוחות הטבע חזקים מאיתנו, ואנו נאלצים לפקוד את השירותים הציבורים במשרד, במסעדה בקניון או במרחב ציבורי אחר כלשהו.

עם הכניסה לתא השירותים הציבוריים מציפה אותו בכל פעם מחדש הדילמה המוכרת: האם להתאמץ ולנקות ולרפד את אסלת השירותים ואז לשבת עליה או לחילופין לבצע את הפעולה המורכבת היישר מהאויר.

סרטון מסקרן שעלה לאחרונה בערוץ היוטיוב AsapSCIENCE מנסה לבדוק האם יש אמת בחששות הגדולים שלנו מהסטריליות של השירותים הציבוריים ומשווה את מצב החיידקים שם למקומות ומפגעים תברואתיים אחרים שנמצאים בסביבה שלנו. המסקנה: ביקור בשירותים ציבוריים הוא אמנם לא חוויה סימפטית ונקייה במיוחד, אבל יש הרבה חפצים מזוהמים הרבה יותר שאתם משתמשים בהם ביום יום ואמורים להדאיג אתכם הרבה יותר, במיוחד אם אתם אנשים שחרדים לסטריליות.

אז מה בכל זאת עליכם לעשות בביקור הבא שלכם בשירותים הציבוריים? הסרטון אולי לא נותן תשובה ברורה וחד משמעית, אבל בהחלט יתן לכם כמה נקודות מעניינות למחשבה.

 


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...