כך נראית הדירה המדהימה של שונדה ריימס (וידאו)

גם אם השם שונדה ריימס לא אומר לכם הרבה, וקשה לנו להאמין שלא, סביר להניח שאתם מכירים את אחת מסדרות הטלוויזיה שלה. שונדה ריימס היא המפיקה והיוצרת של סדרות טלוויזיה מפורסמות כמו האנטומיה של גריי, מרפאה פרטית, סקנדל, המדריך לרוצח, להמציא את אנה והרשימה עוד ארוכה.

לאורך השנים שונדה התפרסמה בזכות הסדרות הממכרות שלה וצברה כוח והשפעה אדירים בתעשיית הטלוויזיה האמריקאית. בשנת 2007 היא נבחרה כאחת מ-100 המשפיעים ביותר בעולם של המגזין “טיים”.

לאחרונה צוות של מגזין העיצוב והארכיטקטורה Architectural Digest הגיע לדירתה בניו יורק על מנת לצלם את הדירה שלה. בסרטון המצורף תוכלו לראות את שונדה מסבירה על עיצוב הדירה. כיאה למישהי שמתמחה ביצירת סיפורים מעניינים גם הדירה שלה מעבירה סיפור מעניין בכל הנוגע להיבט העיצובי שלה.אם אהבתם את הסרטון שווה לכם גם לבדוק בתים נוספים של מפורסמים שסיקרנו בעבר כמו אלישיה קיזסקוטי פיפןאדם לוין ו-גווינית’ פלאטרו.
אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק