פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך נראית האחוזה הענקית של הזמרת אלישיה קיז (וידאו)

כבר יצא לנו לראות בעבר מספר בתים של מפורסמים כמו סקוטי פיפן, אדם לוין, קירסטן דאנסט וכו’ אך אחוזה מעוצבת, מדהימה וענקית כמו זו של זמרת הנשמה המפורסמת אלישיה קיז לא ראינו מעולם. תתכוננו להרים את הלסת שלכם מהרצפה כי בסרטון המצורף למטה אלישיה קיז ובעלה הציגו לראווה את ביתם “הצנוע” בפני צוות צילום של מגזין Architectural Digest אשר עשה עליהם כתבה והיה קשה שלא להתרשם מהבית המטורף שלהם.

הבית המדהים הזה של קיז ובעלה הראפר סוויס ביטס נמצא בקליפורניה, על צוק שמשקיף לאוקיינוס השקט. ישר כשנכנסים לסיור בבית אי אפשר להתעלם מהסלון הרחב והפתוח שמעוצב בצורה מעגלית, עם חלון ענקי שמשקיף לאוקיינוס, דבר שמוסיף אלמנט של שלווה ורוגע. בנוסף הבית מלא בכל פינה ביצירות אמנות יקרות ערך שהזוג אסף בטיולים שלהם מסביב לעולם.הוספנו לכם עוד מספר תמונות שצילמו בבית שלהם במהלך הראיון, אלישיה קיז העלתה לפרופיל האינסטגרם שלה את התמונות הללו בצירוף לטקסט הבא:

בתור מישהי שמגיעה במקור מהארלם זה היה חתיכת מסע בפני עצמו. הלייבל הראשון שלי לא האמין בי או בחזון שהיה לי והייתי צריכה לעזוב אותם, למצוא דרך אחרת, היו לי כל כך הרבה רגעים שאנשים הטילו בי ספק, אך עושר אמיתי זה להאמין בעצמך. אז כשאני מריצה קדימה להיום, זה דבר כל כך יפה לפתוח את הדלתות שלנו לצוות של Architectural Digest ולשתף אותם במקום כל כך מיוחד עבורנו.

בעלי ואני תמיד אומרים שאחד הדברים שאנחנו הכי אוהבים בבית שלנו זה הארכיטקטורה שלו, היא כל כך ייחודית והיא נותנת לכולנו, ובמיוחד ליוצרים אפרו אמריקאים ואנשי חזון את הרשות לחלום ולדעת שאין גבול לדברים שאפשר ליצור ולמקומות שאפשר להגיע אליהם.

זה רגע מונומנטלי בשבילנו! יש לנו הכרת תודה עמוקה על כל האהבה והכבוד שאנחנו מקבלים ועל כך שאנחנו במסע הזה יחד. לעולם אל תפסיקו לחלום.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alicia Keys (@aliciakeys)

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...