פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אל תסתכלו בקנקן: פאנקיסטית מקועקעת עוברת מייקאובר מטורף

סבתא שלי לימדה אותי כשהייתי קטן את הפתגם השגור "אל תסתכל בקנקן, אלא מה שיש בתוכו".  אין ספק שמדובר באימרה חשובה שמזכירה לנו לא לקבוע ולשפוט דברים על אך ורק על בסיס המראה חיצוני שלהם. המהות האמיתית שלנו היא הפנים ולא החוץ. יחד עם זאת לא ניתן להתעלם מהעובדה שכולנו בני אדם ועד כמה שננסה להקשיב וליישם את החכמה של סבתא, הרושם הראשוני תמיד ישחק תפקיד גדול ואקוטי בהשקפה ובתפיסת הסביבה שלנו.

תכנית ריאליטי בריטית בשם Snog Marry Avoid, עורכת מייקאוברים אקסטרימיים למשתתפים בה לרוב אנשים שהמראה שלהם קיצוני במיוחד, ומציגה בפני אנשים ברחוב את תמונות הלפני ואחרי שלהם , כאשר הם מצידם צריכים לענות על התמונות שלהם תשובה אחת מבין שלוש אפשריות (להתכרבל, להתחתן או להתחמק).

אחת המשתתפות שעברו את המהפך הגדול ביותר בתכנית הזאת היא 'מל', בחורה פאנקיסטית, מקועקעת ומלאת פירסינגים שנראית בדיוק מסוג האנשים הללו שאם הייתם רואים אותם ברחוב הייתם עוברים לצד השני של המדרכה, שעברה בתכנית מייקאובר מדהים ובלתי נתפס. הפקת התכנית הורידה ממנה את הקליפה המחוספסת של הפאנק והפכה אותה לבחורה יפהפיה, מושכת וחיננית במיוחד ובעיקר, נגישה אל הסביבה. פשוט מטורף.
אגב, הסרטון המטורף עלה לרשת לפני כשלושה חודשים אך הפך ללהיט ויראלי רק בימים האחרונים, כשהוא גורף כבר למעלה ממליון צפיות תוך זמן קצר, והיד עוד נטויה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...