הקליפ האינטראקטיבי החדש מבית אינטרלוד של יוני בלוך הוא אחד המגניבים שתראו

שלושה חודשים לאחר ששיחררו לרשת את הקליפ האינטראקטיבי המופלא לשיר Like a Rolling stone של בוב דילן, חוזרים החברים באינטרלוד, סוכנות הדיגיטל של הזמר והיוצר הישראלי יוני בלוך, עם קליפ אינטראקטיבי חדש ומקסים, ששוב פורץ את כל המוסכמות ומעניק לגולשים חווית צפייה והאזנה חדשה ומגניבה כפי שעדין לא הכרתם.

את הקליפ החדש לשיר “When the night time comes” יצרה אינטרלוד עבור להקה בריטית חדשה בשם NightBus, וכאמור, מדובר בהרבה יותר מעוד קליפ שגרתי. המסך בסרטון מפוצל לשניים ועל ידי הזזת הכפתור בסרגל שנמצא מתחת לקליפ המתנגן תוכלו לבחור האם אתם רוצים לצפות בסרטון בגרסה של סולן הלהקה ג’ק קנדי, או לחילופין בגרסתה של הסולנית האנה מלבורן. כמובן, תוכלו למקם את הכפתור בכל מקום על הסקאלה וכך לצפות בשני הקליפים בו זמנים בהתאם להעדפה שלכם.


מעבר ליכולת שלכם לשלוט בסרטון אותו תרצו לצפות, גם פס הקול עצמו משתנה עם הזזת הכפתור כך שתוכלו לבחור איזה סגנון מועדף עליכם. בצד ימין יינתן דגש לגירסת הגיטרות של קנדי ואילו בצד שמאל לגרסת הדאנס הפופית של מלבורן. אם יש באפשרותכם, מומלץ בחום לצפות בקליפ עם אוזניות כדי למקסם את האפקט הנהדר של השינויי בסאונד.

השיר עצמו ממש כיפי לשמיעה, ועל פי סולן הלהקה הנרגש מדובר בקליפ פורץ דרך היות וזו הפעם הראשונה בה מבוצעת קומבינציית שליטה שכזו גם בגזרת הוידאו וגם בגזרת האודיו.

בלוך עצמו סיפר לאתר Mashable: “המטרה הייתה ליצור דרך ייחודית ומרתקת לחוויית ההאזנה לשיר, והפלטפורמה האינטראקטיבית הזו היא מושלמת לצורך כך. בנוסף רצינו ממשק שיהיה גם אינטואיטיבי עבור המשתמש וגם יפה מבחינה אמנותית”.

לייק לפטריה בפייסבוק