לחובבי הגבינה והיין: 2 אפליקציות פייסבוק מדליקות לקראת שבועות

האביב הוא עונה של התרעננות, התחדשות ותאבון, ושתי אפליקציות מתחום הקולינריה שעלו אתמול לפייסבוק מסמלות את מגמת ההתעוררות במלחמה על טעמם וקיבתם של הצרכנים.

כחלק מקמפיין לקידום אירועי “בשביל היין” של הרשות לפיתוח הגליל המתקיימים זו השנה הרביעית, העלה השבוע משרד הפרסום אשכנזי זלצמן BSA פעילות פייסבוק המזמינה גולשים לבחור יין וירטואלי ממבחר יינות הגליל, הגולן והעמקים ולהמליץ עליו לחברים.

פעילות הפייסבוק היא חלק ממהלך אינטגרטיבי, כשאת האפליקציה יפגוש קהל היעד באמצעות QR Code שיופיע בין היתר בחנויות היין על גבי חווקים שיתלו על בקבוקי היין. מלבד הייקבים הגדולים, בין הייקבים שמשתתפים באירועי “בשביל היין” נמנים גם ייקבים קטנים יחסית כמו “טוליפ”, “לוריא”, “אכזיב”, “מעין כורזים”, “מילס”, “שאטו גולן” ועוד רבים נוספים.

ברק בן שמעון, מנהל הניו-מדיה באשכנזי זלצמן BSA: “אין ספק שחגיגת היין הזו מעודדת צריכת יין ישראלי תוצרת הגליל, ודרך אפליקציית הפייסבוק הכיפית פתאום אפשר להבין עד כמה ישראל הפכה למעצמת יין בשנים האחרונות.” תחלקו עם חבריכם את היין המועדף עליכם וסעו לגליל לשתות קצת יין איכותי ישראלי. מחכה לכם חוויה מיוחדת במינה.

בינתיים בצד השני של ציר האיילון, החבר’ה מבלינק מתכוננים לחג השבועות והשיקו את אפליקציית ה”דיגיטל שף” של תנובה. באפליקציה ניתן להגריל מוצר מבין מוצרי החלב של תנובה, ולאחר מכן משתפים מתכון שבו מככב אותו מוצר שהוגרל. בעליהם של שבעת המתכונים המוצלחים ביותר יככבו בסדנת בישול דיגיטלית.

האפליקציה הזו אמנם נשמעת פשוטה, אבל בין השורות מסתתר לו מטמון אימתני של מתכונים מטורפים לחג השבועות שגולשים רבים מעלים ומשתפים עם כולנו, ככה שהייתי ממליץ להתעדכן מדי פעם במתכונים שעולים לשם, וכשתיתקלו במשהו מומלץ במיוחד לא לשכוח לעדכן אותי בזמן אמת.

תחרות 1

כחובב השילוב שבין היינות ומוצרי החלב הייתי שמח לשלב בין השניים, למצוא לעצמי איזה מתכון חלבי משובח ולהצפין איתו אל הגליל, שם אוכל לשלב אותו עם יין מומלץ וישראלי למהדרין. האביב כבר כאן, חג השבועות בפתח, ושתי האפליקציות האלו קוראות לנו להתאחד עם הטבע ועם ההנאות הקולינריות הקטנות של החיים. לחיים!

לייק לפטריה בפייסבוק