סערה ברשת סביב תמונה מתוך חתונה של זוג לסביות

גן האירועים "גאיה" פרסם היום תמונה מקסימה מתוך חתונה של זוג עלמות חן בשם מעין ושקד שהתחתנו אצלם לאחרונה. בתמונה נראות השתיים כשהן לבושות שתיהן בשמלות כלה ומתנשקות, זמן קצר לפני טקס הנישואין.  התמונה המרגשת והרומנטית של הזוג הצליחה לעורר מיני סערה ברשת בשעות האחרונות.

התמונה עלתה בעמוד הפייסבוק של "גאיה" היום (חמישי) לפני כשלוש שעות, ובשעה האחרונה החלה לצבור תאוצה כשזכתה עד כה ליותר מאלף לייקים ולעשרות שיתופים, מספרים גדולים למדי בהשוואה לתמונות החתונה ה"סטנדרטיות" המפורסמות מדי יום בעמוד הפייסבוק של גן האירועים. בעוד מרבית הגולשים פירגנו לזוג הבנות, בחרו חלק מהגולשים לצאת כנגד פרסום התמונה בסדרת תגובות מגעילות, שלצערינו, באופן כלל לא מפתיע, מוכיחות שגם בישראל, מדינה שנישואין חד מיניים אינה מוכרים בה באופן רשמי אך נחשבת ליחסית מתקדמת בנושאי שוויון זכויות להומואים ולסביות, יש יותר מידי הומופובים ואנשים שאינם מסוגלים לקבל כל אדם בלי קשר לנטיותיו המיניות.

מעין ושקד

קליק לתמונה המקורית בעמוד הפייסבוק של גאיה

כאמור, התגובות השליליות של חלק מהגולשים זכו למענה מצד גולשים אחרים שיצאו להגנתן של מעין ושקד ויצרו דיון ארוך בטונים צורמים שהולך ומתפתח בעוד נכתבות שורות אלו. לצערנו, כל מי שחושב שהיווצרות הדיון החשוך הזה מפתיעה מישהו, פשוט משקר לעצמו. כבר עם פרסום התמונה ניתן היה לצפות שדיון מהסוג הזה יתפתח, והעובדה שזה אכן קרה מאוד מאוד מאכזבת. ובכל זאת, על אף הניחוחות הרעים העולים משלל התגובות לתמונה, אפשר להתנחם בכך שמדובר במיעוט רועש שניצב מול המון מפרגן. בנןסף, כפי שכתבה שירה, אחת הגולשות ששיתפה את התמונה, ראוי לציין את מנהלת עמוד הפייסבוק של גאיה שרון גיטלמן, שלא חששה לפרסם את התמונה למרות ה"בעיתיות" שבה. לא נותר אלא לאחל המון מזל טוב וחיים מלאי אושר ואהבה לזוג הטרי, בתקווה שיום יבוא ודעות קדומות כמו אלה המופיעות בפוסט תעלמנה מהעולם. הנה כמה תגובות חיובית לפני שאתם נחשפים לזוהמה.

שירה גלזרמן: לא מרבה לשתף פרסומות, אבל- כל הכבוד לגאיה גן ארועים, שלא חוששים לאבד קליינטים בורים וצרי מוחין כמו אלה שמשתוללים עכשיו בדף העסקי שלהם, ופרסמו את הצילום היפהפה הזה. מזל טוב למעין ושקד, וגאיה- תודה שבחרתם להיות בצד של האור. בא לי להתחתן שוב רק כדי לעשות את זה אצלכם.

יאיר קובייקו: תמונה מקסימה שכמובן קיבלה תגובות הומופוביות.ישראל 2013 – אנשים הם עדיין אידיוטים, אפשר להמשיך לחכות

נמרוד עוז: מזל טוב! ולא לשים לב למקלקלי השמחות. רוע לב ולשון הרע מביא אנשים למקומות מאד רעים וחשוכים. חלקם כבר נמצאים בהם.

גלית דיאמנט: חיה ותן לחיות, איש באמונתו יחיה.. אהבה זה דבר כל כך יפה וכל מי שרוצה לממש אותה ולהראות לכולם באמצעות נישואים, הלוואי שכולם יוכלו לעשות זאת בלי השנאה הזאת של אנשים בורים גזענים. אתם לא אוהבים את מה שאתם רואים, אל תגיבו, למה להרוס דבר יפה? ואהבת לרעך כמוך, לא?

בנוסף לעשרות הגולשים שהתגייסו לקרב, גם שקד, אחת מבנות הזוג המקסימות, לא יכלה להתאפק והחליטה לענות בתגובה משלה לגולש בשם אלי ועקנין שבחר להגיב בצמד המילים "גועל נפש".

תגובות 1

איילת חזן: שקדי ומעיין היקרות היה מדהים ומרגש… בדיוק בגלל אותם חשוכי מרפא פה למעלה תמשיכו לעשות בדיוק את מה שאתן עושות לחיות את החיים שלכן כמו שאתן בוחרות ולפי מה שעושה לכן טוב. אני אישית מאחלת לכל ההומופובים וחבריהם שיחוו אהבה שאינה תלויה בדבר, כמו שלכן, ושיהיו להם מספיק ביצים בשביל לחיות את החיים שלהם מבלי לדפוק חשבון ל"מה יגידו". עד אז שימשיכו לשנוא את כל מה ששונה מהם ושיתפוצצו מזה.

יעל גלי לוי: לכל עלובי הנפש שהגיבו פה מאחלת לכם ולכן שכל אחד ואחת מילדיכם יהיו הומואים ולסביות. שתלמדו לפקוח את העיניים העלובות שלכם. משתתפת בצערם של ילדיכם שנולדו או יוולדו להורים כמוכם.
בנות יישר כוח!! תמשיכו!!

תגובות 2

וכמו שאמרנו, ישנם גם תגובות מהסוג הבא, שראי היה שכותביהן יעברו סדרת חינוך מחודשת לפני שמקבלים שוב רשיון לכתוב בפייסבוק.

תגובות 3

מעין ושקד תמונה נוספת
אהבה קסומה. מעין ושקד, מתוך החתונה.

לייק לפטריה בפייסבוק