פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

טיפים לבחירת חברת שירותי ביובית וכמה זה באמת יעלה לכם?

סתימה או הצפה הן בעיות אשר דורשות במקרים רבים את שירותיה של חברה המציעה שירותי ביובית. במקרים של הצפות חריגות לא יהיה לנו הצורך להעזר באינסטלטור רגיל ולכן עלינו לחפש ביובית לפתיחת סתימות בביוב בכדי שתתן את המענה הטוב ביותר.

ביובית
ביובית.com

אם זאת הפעם הראשונה שאתם נזקקים לשירות שכזה, להלן מספר פרמטרים אשר בכוחם להבטיח לכם שתבצעו את הבחירה הנכונה באותה החברה:

  • קבלת המלצות – הדרך הטובה ביותר לאיתור החברה המתאימה המציעה שירותי ביובית היא באמצעות קבלת המלצות על חברה מסוימת. חשוב לוודא שמדובר בהמלצות מבוססות ואמתיות – כאשר אם ההמלצות תתקבלנה מלקוחות מרוצים של אותה החברה, מדובר בפרמטר אשר יכול להשפיע במידה רבה על הבחירה.
  •  בירור המידע הרלוונטי – אם אין לכם המלצות נקודתיות (ולעיתים, גם אם יש לכם כאלה) באפשרותכם לברר את כל הפרטיים הרלוונטיים אודות החברה ושירותיה, שנות ניסיון, רמה מקצועית, השירותים אותן היא מציעה, הציוד שברשותה, התמחויות וכל פרמטר אחר אשר יסייע לכם לקבל את התמונה המלאה אודותיה ולקבל החלטה מושכלת האם להשתמש בשירותיה.
  •  ייעוץ ראשוני – ניתן להבין הרבה על החברה על סמך הייעוץ הראשוני אותו היא מעניקה בהליך הייעוץ הראשוני שיכול להינתן טלפונית, חשוב שתספרו לנציגי החברה מה בדיוק הבעיה והנציגים אמורים לספק לכם הסברים כלליים לגבי הפעולות בהן יש צורך לנקוט על מנת לפתור את אותה הבעיה.
  •  תעודות והסמכות – בכדי לתפעל ביובית, יש צורך ברישיונות והסמכות שונות, מומלץ לבדוק עם צוות עובדי החברה אשר אחראי על תפעול הביובית אכן מחזיק ברישיונות ובהסמכות הנדרשות.
  •  רושם אישי – כמובן, שאינטואיציה ורושם אישי יכולים להוות גם הם כגורמים חשובים ובעלי השפעה על הבחירה. אחרי שביררתם פרטים לגבי החברה, אחרי שאולי שוחחתם על נציגיה, תוכלו לקבל את הרושם האישי הראשוני ולבסס את ההחלטה שלכם גם על פיו.
  • מחיר השירות – המטרה שלכם היא לקבל שירות ביובית מקצועי ואיכותי אשר ישאיר את הבעיה כנחלת העבר. יחד עם זאת, קרוב לוודאי שאתם גם מצפים לשלם סכומי כסף הוגנים ותואמים את מחירי השוק עבור השירות. סקר מחירים קצר ובירור מקדים של עלויות יכול לסגור לכם גם את הפינה הזאת וחשוב כמובן לקחת בחשבון שעלות השירות תהיה תלויה בסוג ובמורכבות העבודה.

כמה עולה להזמין ביובית?

במידה ויש לכם סתימה בביוב המחיר של הזמנת שירותי ביובית משתה לפי התקלה בספציפית שלכם, למשל אם הצליחו לחדור לביוב שלכם שורשים רבים אשר גרמו לסתימה של מערכת הביוב המחיר שתשלמו ינוע בין 850 שקלים ל 1100 שקלים ומצד שני אם אתם זקוקים רק לשירות שהוא מהיר יותר יחסית שכולל שאיבה של בורות ספיגה\ביוב המחיר ההתחלתי בשוק בין 600 שקלים ל-900 שקלים כמובן בהתאם לכמות המים שברצונכם לשאוב.

גורם מאוד חשוב נוסף בהזמנת הביובית זהו המיקום של משאית הביובית, זאת אומרת ובמידה ואתם מתגוררים בהרצליה מומלץ להזמין שירותי ביובית בהרצליה ולא להתקשר לספק אשר נמצא באזור מרוחק יותר ובעקבות זאת מחיר השירות יעלה בגלל המרחק הרכב.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...