פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הציוד הנדרש לאוהלי אבלים – הטיפים של אוהלי הפסגה

אז אומנם נכון שאנשים אשר זקוקים לשירות של השכרת אוהלי אבלים מצויים במצבים רגשיים קשים, אשר עלולים להקשות עליהם לבצע החלטות ובחירות מושכלות או להשקיע מחשבה בפרטים הקטנים.

אנו באוהלי הפסגה מספקים אוהלי אבלים להשכרה בגדלים שונים ,ריכזנו עבורכם דגשים חשובים לפני שתזמינו אוהל אבלים.

אוהל אבלים
קרדיט תמונה: RentalSpot.co.il

בכדי לקבל את השירות הטוב ביותר אשר יספק מענה על כל הדרישות והצרכים מאותם אוהלי אבלים, חשוב להבין איזה סוג של אוהל אתם צריכים ואיזה ציוד חשוב שיהיה באותו האוהל.
כמובן, שחברה מקצועית המציעה השכרת אוהלי אבלים, תציע בדרך כלל גם שירותי ייעוץ אשר יאפשרו למשכירים להבין בצורה מעמיקה את מלוא הדרישות והצרכים שלהם.
יחד עם זאת, חשוב שגם המשכירים מצדם יבינו פחות או יותר לאיזה סוג של ציוד הם יזקקו למטרה ובין היתר:

כיסאות: הכיסאות אמורים לשמש הן את האבלים והן את המנחמים. חשוב לוודא שמדובר בכיסאות נוחים, אשר יכולים להתאים לכולם, צעירים וקשישים.

שולחנות: גם אם התוכנית היא לקיים סעודה באוהל וגם אם השולחנות אמורים לשמש רק להגשת כיבוד, עדיין יש צורך בהם. מומלץ להבין תחילה מהן הסיבות בגינן עולה הצורך בשולחנות ולקבל החלטה לגבי סוג, גודל וכמות השולחנות בהתאמה.

מקרר: מקרר יהווה כאלמנט חשוב לאחסון ושמירה על מוצרי מזון שונים ומאכלים אותם מתכננים להגיש הן לאבלים והן למנחמים.

מיחם: מיחם יהווה אמצעי יעיל לחימום המזון אשר יוגש לאבלים ולמנחמים.

תאורה: מכיוון שהאוהל אמור לשמש את האבלים והמנחמים גם בשעות הערב והלילה, חשוב לדאוג גם לנושא של תאורה לילה איכותית ומתאימה.

כאן חשוב לציין שרוב החברות אשר מציעות שירות של השכרת אוהלי אבלים מציעות בין היתר גם את השכרת הציוד הנדרש עבור אותם אוהלים ו לכן בחירה מושכלת בחברת ההשכרה ושימת דגש על הפרמטרים המדוברים, תאפשר קבלת מענה על מלוא הדרישות והצרכים.
אם יש את האפשרות להכין רשימה מסודרת הכוללת את כל הציוד הנדרש, דבר זה יאפשר להיות רגועים בידיעה שהאוהל יענה על כל הצרכים. אם לא מתאפשר להכין רשימה שכזאת, כאמור, ניתן תמיד להיעזר בנציגים המקצועיים של החברה ממנה תתבצע השכרת אוהלי האבלים.

כמה אמור לעלות אוהל אבלים?

אז איך זה מסתדר מבינת מספרים? מחיר סוכת אבלים ממוצעת ( 4X6 ) אמור לעלות 1270 שקלים. מחיר אוהל אבלים שונה לפי גודלו למשל במידה ואתם צפויים למבקרים רבים בסוכת האבלים אז הצורך משתנה ומבקרה הזה אוהל אבלים ( 5X10 ) הוא פתרון טוב יותר. עלות אוהל בגודל הזה

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...