פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קידום אתרים על ידי כתבות חיצוניות

אם תיגשו עכשיו לבעל עסק או חברה ותשאלו אותו מה הדבר שהם הכי היו רוצים כרגע, כנראה שהתשובה שלהם תהיה עוד לקוחות. איך זה קורה? על ידי הגברת התנועה לאתרים העסקיים. ישנן דרכים רבות בהן תוכלו להגדיל את התנועה לאתרים שלכם והן ממש לא מסובכות, אבל מאוד חשובות.

Credit: 123RF

למה זה כל כך חשוב?

מהלך של פרסום כתבה חיצונית משפר את האמינות שלכם פלאים. אם נוספו קישורים לאתר שרלוונטיים לתוכן שלכם, אנשים ירגישו שהם מקבלים בדיוק את מה שהם צריכים וזה יגביר את הקרבה והאמינות שבניכם. פרסום כתבות וקישורים חיצוניים מזכירה מעט מקורות ביבליוגרפיה – זה מראה שאת התוכן שלכם יצרתם על סמך מחקר מעמיק. הקישורים החיצוניים שתוסיפו יוכלו בקלות לסייע למנועי החיפוש לקבוע את התועלת והאיכות של הדפים שבבעלותכם. דפים הנחשבים לאיכות גבוהה, בדרך כלל יקושרו אוטומטית לדפים אחרים באיכות הגבוהה.

כך, מנועי החיפוש יראו שהתוכן שלך נחשב לחיובי ויעזרו לכם לדרג אותו יותר גבוהה. אם לדוגמה תשתמשו בפרסום כתבות על נושא כלשהו שמעניין אתכם ואת העסק שלכם, גוגל ישתמש בזה כדרך לדעת במה האתר שלכם עוסק, ואילו מוצרים יכולים לעניין את הלקוחות העתידיים שלכם.

כתבות ממומנות הן דרך טובה ליצור קשר בינכם לבין הלקוחות העתידיים שלכם. כך תוכלו לדעת שהלקוחות שלכם קראו את הכתבה והתעניינו בתוכן שיצרתם, ואולי זה מה שימשוך אותם ליצור איתכם קשר כדי להנות משירותכם או מהמוצרים שלכם. תוכלו ליצור הרבה כתבות ממומנות בנושאים שונים, כמו לדוגמה על מוצרים שונים, על נושאים רחבים, וכך כל בן אדם שמתעניין בנושא או מוצר ספציפי יוכלו למצוא את מה שיצטרכו דרך הכתבה שהיא גם מעניינת וגם עונה על צרכי הלקוח.

איך יוצרים תוכן נכון ומתאים?

קידום אתרים אורגני דרך כתיבת כתבות, נהיה קל כשאתם יוצרים לעצמכם תהליך נכון שמתאים לעסק שלכם וללקוחות אליהם אתם מנסים להגיע. יצירת התוכן יכולה להיות שונה מאתר לאתר אך חלק מהשלבים הם כלליים לכולם:

בחרו את הנושא שלכם

לכל עסק או חברה יש רשימה רחבה של נושאים רבים שעשויים לעניין את הקהל. בין אם אתם מעוניינים לקדם מוצר חדש, שירות שאתם מספקים או דווקא בן אדם מסוים, סביר להניח שרק אתם תדעו מה הנושאים החשובים שתרצו לקדם. לדוגמה, אם אתם עובדים בחברה שמספקת מוצרים לבנייה, כנראה שקהל היעד שלכם יהיה אנשים שמתעסקים או מתעניינים בבנייה. מה שהם ירצו לדעת כנראה יסתכם באיזה כלים כדאי להשתמש בבנייה? איך ניגשים לעבודת בנייה חדשה? האם יש כלים יותר מומלצים וכלים פחות מומלצים? ועוד. חשוב שהנושאים בהם תחליטו לגעת יענו על מגוון שאלות הקשורות לעסק שלכם וידברו אל אותם האנשים אליהם אתם מקווים להגיע.

ערכו מחקר של מילות מפתח

להמציא נושאים למאמרים חדשים זה טוב אבל מיפוי של מילות מפתח שניתנות לחיפוש בגוגל הוא אפילו עוד יותר טוב. אחרי הכל אנחנו רוצים שהאנשים יחפשו במנוע החיפוש את הנושא שעליו נכתבת הכתבה. כדאי לבדוק את כמות החיפושים של המילים שיהוו את מילות המפתח שלכם, ולבדוק מה התחרות שעומדת מולכם. יש מילים שאולי תמצאו בכמות גבוהה, אבל הן יהיו תחרותיות מדי עבור האתר שלכם.

ניסוח טוב ונכון של הכתבה

כתיבת תוכן יכול להיות החלק המאתגר ביותר בתהליך שלכם. אחת האפשרויות היא לשכור כותב תוכן שיעזור לכם לכתוב תוכן מתאים וטוב, ואופציה נוספת היא לכתוב מאמר שקל לעקוב אחריו מתחילתו ועד סופו, ולכתוב על נושא שיעניין את הקוראים. תארו לכם שאתם אלו שקוראים את הכתבה – היא לא צריכה להיות ארוכה מדי אך עניינית, והכי חשוב לדאוג שהיא תענה על שאלות שיכולות לצוץ אצל הלקוח הפוטנציאלי.

כל כתבה באתר שלכם היא הזדמנות מעולה למשוך עוד תנועה, מנויים חדשים ולקוחות שיכולים להישאר איתכם לאורך שנים. אם אתם רוצים להצליח, שווה לשאול את הלקוחות שלכם באיזה נושאים הם מתעניינים ואילו שאלות יש להם, ולהוסיף אותם לרשימת הכתבות העתידיות שלכם. כתבו, פרסמו ושתפו כתבות חיצוניות כדי להגיע ליותר משתמשים חדשים שצריכים את השירותים והמוצרים שלכם עוד היום.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...