פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מגניב: הטוסטר הזה "מדפיס" את התמונה שלכם על פרוסות לחם

יש אנשים שכבר לא אכפת להם מה יבוא קודם – סוף לשלטון הטרור של הסלפי או סוף העולם, העיקר שאחד מהם כבר יגיע. עבורם, השורות הבאות יהיו מבאסות למדי. לכל היתר, שרק מנהלים יחסי אהבה-שנאה-אהבה עם התופעה ועם המצלמה שלהם, זה הולך להיות סתם הזוי.

מי שמרגיש שהוא צריך את הסלפי שלו בעוד מקום שהוא לא האינסטגרם, פייסבוק, הרקע של הטלפון שלו, מהיום יש לו אפשרות להטביע חותם גם על ארוחת הבוקר, באמצעות טוסטר הסלפי הזה.

טוסטר סלפי 1

עבור קצת פחות משישים דולר, יעבדו כל תמונה שתרצו בפוטושופ ויחרטו אותה בתהליך די מורכב על לוח מתכת, שיוכנס לתוך מצנם שיעוצב במיוחד עבורכם. כשאתם תכניסו את פרוסת הלחם לטוסטר, היא תקפוץ החוצה קריספית למדי ועם צלקת שחומה בצורת הפרצוף שלכם או מה שזה לא יהיה שתבחרו להדפיס. אגב, בטוסטר יש מקום לשתי פרוסות לחם וכל אחת מהם תצא עם סלפי. בינתיים אין אפשרות להוציא מאותו מצנם שני סלפיז שונים.

אל תצפו לצנימים טעימים במיוחד, מדובר בטוסטר פשוט מאד שמיוצר בסין. החברה שמשווקת את הטוסטר רק מבצעת את השדרוג מטוסטר חסר ייחוד לטוסטר סלפי. זה נשמע פשוט יחסית, אבל דורש מכונות פלזמה מסוימות (שאנחנו לא באמת יודעים מה זה) ומתכות מאד ספציפיות – למרות שזה כנראה הדבר הכי לואו טק שקורה מהרגע שצילמתם את התמונה שלכם ועד שמרחתם עליה ממרח שוקולד ושמתם בפה.

זה אמנם צפוי למדי, אבל אין לנו ברירה אלא להזהיר אתכם: אם תקנו טוסטר ספי כזה, אתם מסתכנים בזה שיאכלו לכם את הראש. וככה בדיוק זה עובד:

שלב 1: שולחים לחברה תמונה לבחירתכם, עדיף עם רקע לבן

טוסטר סלפי 2

שלב 2: התמונה מעובדת למחשב, והופכת לקוי מתאר כלליים.

CAD-Program-with-Selfie

שלב 3: הקובץ הסופי מועבר למכונת חריטה שמשתמשת בטכנולוגיה מיוחדת כדי לצרוב את התמונה על לוחית מתכת באמצעות להביור.

Plate-Cut-in-Progress

שלב 4: לוחית המתכת עוברת שיוף כדי להשלים את המראה של התמונה.

polishing-plate

שלב 5: לוחית המתכת עם התמונה הסופית מוכנסת למרכז הטוסטר ומוכנה לארגן לכם שתי פרוסות לכם עם דיוקם עצמי.

plate-into-toaster

וככה זה נראה בסופו של התהליך:

Lance_Toast

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...