פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

25 תמונות מדהימות מפסטיבל השלג והקרח בסין

נו, נערם או לא נערם? ועכשיו? ועכשיו? ועכשיו? ועכשיו?

אז בזמן שאנחנו מחכים למופע השלג השנתי שלנו (בלי לזלזל חלילה. השלג הישראלי הוא שלג זב חלב ודבש), במקומות אחרים בעולם, עושים עם שלל השלג והקרח שהצטבר ברחובות דברים קצת יותר מעניינים מלהסתגר בבתים ולחסום את כל הכבישים (בלי לזלזל חלילה במשטרת ישראל. סתם, ברור שעם לזלזל, מדובר במשטרת ישראל).

כמו למשל בעיר חרבין אשר בצפון מזרח בסין, שם קור, קרח ושלג הם עסק די יומיומי. זה נשמע מבאס, אבל בחרבין החליטו לעשות מזה משהו טוב והם בונים דברים מרשימים מאד מהקרח. פסלים ענקיים של ארמונות, רכבות, מבוכים – בקיצור, עיר שלמה מקרח שזוכה גם לתאורה מגניבה בשעות הלילה.

אחת לשנה, בין ינואר לפברואר, נפתח שם פסטיבל השלג והקרח, וזה קורה גם השנה, אבל אתם סביר להניח לא נמצאים בסין כרגע, אז ארגנו לכם כמה תמונות מהפסטיבל שמתקיים ממש עכשיו. וכן, התמונות היפות והמרשימות האלה יגרמו לשני סנטימטר ברד שנערמו על המגבים הקדמיים של הרכבים ברחוב שלכם להראות ממש, אבל ממש מעאפנים.

ככה זה נראה במהלך היום:

קרח ושלג 1 קרח ושלג 2 קרח ושלג 3 קרח ושלג 4 קרח ושלג 5 קרח ושלג 6 קרח ושלג 7 קרח ושלג 8 קרח ושלג 9 קרח ושלג 10 קרח ושלג 11 קרח ושלג 12 קרח ושלג 13 קרח ושלג 14

ואם זה לא הימם אתכם מספיק, ככה זה נראה בלילה כשכל המיצגים והפסלים מוארים:

קרח ושלג 15 קרח ושלג 16 קרח ושלג 17 קרח ושלג 18 קרח ושלג 19 קרח ושלג 20 קרח ושלג 21 קרח ושלג 22 קרח ושלג 23 קרח ושלג 24 קרח ושלג 25 קרח ושלג 26

אם במקרה אתם כן בצפון סין עד סוף פברואר, תקפצו לשם בשביל כולנו.

דרך: Distractify

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...