פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת מצאה דרך יצירתית לגייס כסף עבור חברה ההומלס

לאנושות יש נטייה להתעלם מהומלסים שמנסים ללקט כסף ברחובות. דניס ראודי, בעל ערוץ מתיחות פופולרי ביוטיוב, ביקש לנסות ולעזור לחברו ההומלס וינסטנט שמנסה לגייס כסף עבור טיפול רפואי דחוף שעליו לקבל. ראודי חיפש דרך יצירתית ומפתה לגרום לאנשים לעצור ולפתוח את הארנק, וכפי שתראו מיד, הצליח לו לא רע בכלל.

אז איך גורמים לאנשים לעצור ולתרום? מגייסים למשימה בחורה בלונדינית נאה ואטרקטיבית שתעמוד ליד ההומלס, מוסיפים למשוואה ביקיני לוהט ומציידים אותה בשלט עליו נכתב "סלפי למען ההומלסים". כצפוי, עשרות גברים עצרו ליד הבחורה, קראו את השלט, שלפו את הסמארטפונים, הצטלמו עם נערת הפרס ושחררו כמה דולרים להומלס המובך. אם נראה לכם שיש בעייתיות מסוימת עם הקונספט, חכו שתראו את הבקשה ההזויה של הבחור האחרון בסרטון, שתנאי העסקה הבסיסיית כנראה לא היו מספיק טובים עבורו.

הסרטון הזה כמובן לא מנסה להוכיח שום נקודה, שכן ברור שאם כל הומלס היה חמוש באטרקציה כלשהי מהסוג הזה, חשבון הבנק שלו היה נראה טוב יותר. אפשר לטעון לשוביניזם, החפצה של נשים ושאר האסוציאציות שקופצות לראש בזמן הצפייה, וכל הטענות הללו כנראה יהיו נכונות, אבל בשורה התחתונה, החבר'ה האלה עשו מעשה טוב וגייסו סכום לא רע עבור וינסנט. ובכל זאת, אם מסקנה אחת מיידית העולה מהצפייה במתיחה, היא העובדה שגברים היו ונשארו אידיוטים.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...