מטורף: הבחור הזה איבד את ההכרה בזמן צניחה חופשית וניצל ברגע האחרון

למרות שהוא עושה את זה כבר שנים, שום דבר לא הכין את מדריך הצניחה החופשית הזה לדרמה האדירה שהתחוללה באחת הצניחות שלו ומתועדת כאן בסרטון המטורף הבא.

במהלך צניחה שגרתית עם אחד הסטודנטים המתקדמים שלו, בחור בשם כריסטופר, קפצו השניים מהמטוס בגובה 9000 רגל, כשהמדריך משקיף על התלמיד שלו ומוודא שהוא עושה הכל נכון. אלא שאז, כמה שניות לאחר שהחלו בנפילה החופשית, לקה כריסטופר במה שנראה כמו התקף אפילפטי, שגרם לו לאבד את ההכרה באוויר לפני שהספיק לפתוח את המצנח שלו. מה שקרה אחר כך הוא בהחלט מדהים והפך את מדריך הצניחה לגיבור היום.

המדריך, שהבחין שמשהו לא כשורה אצל כריסטופר, ניסה להתקרב אליו ולתפוס אותו ללא הצלחה. אחרי שני נסיונות כושלים כשהשניים כבר נמצאים בגובה 4000 רגל מעל האדמה וצוללים במהירות מסחררת, הצליח המדריך לבצע תמרון  מתוזמן היטב, להתקרב לכריסטופר ולפתוח עבורו את המצנח.

האירוע המצמרר  הזה, “כנראה הרגע המפחיד ביותר בחיים שלי” כפי שכותב כריסטופר בתיאור הסרטון ביוטיוב, התרחש כבר בנובמבר אבל פורסם על ידו רק אתמול. הסרטון אמנם נקטע כמה רגעים אחרי פתיחת המצנח,, אך על פי דבריו של כריס בתיאור הסרטון, הכרתו  שבה אליו בגובה 3000 רגל והוא הצליח לנחות בבטחה על הקרקע.

כמובן, תמיד אפשר לתהות לגבי אמינות הסרטון, אבל על פניו ועל פי הפרסומים השונים בעולם, עושה רושם שמדובר במקרה אמיתי לגמרי.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק