פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

השיחה המביכה של שרה נתניהו הופכת לסדרת ציורים קורעת

שרה נתנייהו, רעיית ראש הממשלה, היא ללא ספק אחת הדמויות היותר מושמצות בפוליטיקה הישראלית. כאילו לא די בכמות החיצים שנשלחים לעברה ובכמות המסחררת של פרשות מוזרות ומשונות שמפורסמות חדשות לבקרים בנוגע להתנהלותה, התפוצצה שלשום פרשה חדשה בכיכובה, כשהעיתונאי בן כספית חשף את תמליל שיחת הנזיפה שהתנהלה בין שרה לבת זוגו של ראש עיריית שדרות לשעבר אלי מויאל, לאחר שהאחרון העז לבקר את תפקודו של נתניהו במהלך מבצע צוק איתן בקיץ האחרון.

תקציר האירועים אם פספסתם: כבר בסוף המבצע דיווח כספית על דבר קיומה של הקלטה של שיחת טלפון בין נתניהו מוניק בן מלך, שיחה שעלולה להביך מאוד את נתניהו והליכוד. תוכן הקלטת נשמר בסוד לאור רצונה של מויאל שלא לחשוף אותה, עד שלשום (שבת), יותר מחצי שנה אחרי, אז חשף לראשונה בן כספית את תמליל השיחה, ובהתאם לחששות של שרה, אכן מדובר במופע אימים מביך ומלחיץ שמוסיף עוד כמה סימני שאלה סביב תפקודה וחשיבותה של האישה מספר 1.

לפני שאתם רצים לקרוא את השיחה, וגם אם כבר קראתם אותה, יש לנו הצעה טובה יותר עבורכם. רחלי רוטנר, כתבת ב”וואלה” ויוצרת מוכרת ומוכשרת ברשת, לקחה את תמליל השיחה והפכה אותו לסיפור בתמונות עם סדרת איורים משעשעת שמעניקה פרשנות מצחיקה ומקורית במיוחד לשלל הפנינים שיצאו מפיה של הגברת נתניהו באותה שיחה שהיא כנראה תתחרט עליה לנצח.

הפרשה ההזויה הזו בהחלט תופסת מקום של כבוד בדברי הימים של שרה נתניהו, ואם יש דבר אחד חיובי שיצא ממנה, זו כנראה ההברקה הנהדרת הזאת שזכתה לשם “חכם פי מליון” וגרפה מעל 1500 לייקים ויותר מ-900 שיתופים בפייסבוק.

עכשיו עצמו את העיניים, דמיינו שאתם בשעת סיפור בגן ותתחילו לגלול. אה, ותפקחו את העיניים כדי שתוכלו לקרוא.

קליק לפרסום המקורי בפרופיל הפייסבוק של רחלי רוטנר.

קליק לתמליל השיחה המלא

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...