פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הראשון באיטום – האתר שחוסך לכם כסף באיטום הגג

הבתים שלנו בנויים כך שיגנו עלינו מפני כל פגעי מזג האוויר, ובפרט בפני חדירת מים. הגג הוא אחד מנקודות התורפה העיקריות, והסיבה לכך היא כמובן העובדה שהוא חשוף לגשמים – אם הוא לא אטום לחלוטין, עד מהרה יחלחלו מים אל הדירות שמתחתיו והנזק יהיה רב. רוב הישראלים מן הסתם מודעים לכך ומבצעים את האיטום הדרוש. חשוב מאוד להקפיד על הזמנת קבלן איטום גגות מקצועי, כך שהעבודה שתתבצע אכן תספק את הפתרון הטוב ביותר. עם הראשון באיטום מובטח לכם גם מחיר אטרקטיבי.

Credit: Pixabay

ניסיון רחב היקף, אחריות מלאה

הבסיס של איטום הגג באופן המקצועי ביותר הוא ניסיון. אנשי מקצוע שמבצעים את הפעולה המורכבת הזו שנים רבות – במקרה של הראשון באיטום כבר למעלה מ-15 שנים – יודעים להתאים את הפתרון המיטבי לכל גג על בסיס המאפיינים הספציפיים שלו.

בנוסף הניסיון הרב מאפשר לבחור את שיטת האיטום המיטבית בכל מסגרת תקציב, וכמובן לעבוד עם החומרים הטובים ביותר שיש כיום. כמו תחומים רבים אחרים, גם האיטום לא מפסיק להשתכלל, ומי שיודע לנצל את אותם חומרים מתקדמים מספק ללקוחותיו יחס עלות תועלת מקסימלי.

דגש נוסף הוא האחריות המלאה – קבלן איטום גגות מיומן סומך על עצמו ועל החומרים שבהם הוא משתמש, ולכן יכול להציע גם אחריות מלאה על כל עבודה. הרווח שלכם: שקט נפשי אמיתי לטווח ארוך.

שיטות האיטום השונות והדגשים החשובים

* זפת – שיטה ותיקה שעדיין נמצאת בשימוש נרחב, בעיקר בזכות התמחור האטרקטיבי שלה. שכבת זפת מונעת חדירת מים ביעילות, אם כי היא עצמה רגישה לשינויי מזג אוויר ובפרט לחום וקור. טמפרטורות גבוהות גורמות לשכבה להתרחב ואילו טמפרטורות נמוכות מובילות להתכווצות הזפת – כך שעלולים להיווצר סדקים שדרכם יעברו מים. בהתאם איטום הגג באמצעות הזפת, למשל אלסטוגום 795 או אלסטקס 75/25, מחייב תחזוקה שוטפת מדי שנה.

* יריעות ביטומניות – שיטה אפקטיבית במיוחד לביצוע איטום גג, שמתאימה לרוב סוגי הגגות. על-מנת לפרוס את היריעות על פני כל שטחו של הגג, יש לפרק את כל המתקנים שנמצאים עליו ובפרט את דודי השמש. כתוצאה מכך המחיר יהיה מעט גבוה יותר, אם כי עם הראשון באיטום עדיין לא תצטרכו לשלם יתר על המידה והתועלת תהיה גבוהה.

* חומרים אקריליים – שיטה המתאימה לגגות קטנים יחסית. גם שיפוע הגג הוא שיקול רלוונטי. יתרון חשוב אחד של שיטה זו הוא העמידות הגבוהה לשלוליות (קטנות), ובנוסף הם מחזקים את היריעות הביטומניות במקרים שבהם נדרש חיזוק שכזה.

למה לא כדאי להתפשר על איכות האיטום?

חשוב להבין שאיטום סביר בלבד עלול להוביל לכשל, וכתוצאה מכך גם לנזילת מים מהגג אל הדירות שמתחתיו – כבר בגשם הראשון או בהמשך החורף. חדירה של מים למרחבי מגורים פוגעת בתשתיות (עד כדי צורך לתקן את הקיר או לצבוע אותו מחדש, בעלות בלתי מבוטלת). נזק פוטנציאלי נוסף הוא פגיעה במכשירי חשמל וברהיטים שנמצאים בדירה ושנחשפים למים, ומפגע חמור אפילו יותר הוא היווצרות כתמי עובש על התקרה או על קיר כזה או אחר.

בהקשר זה כדאי לזכור שעובש הוא הרבה יותר ממפגע אסתטי. העובש הוא למעשה פטריה שמפיצה נבגים, שחודרים אל דרכי הנשימה של בני הבית ועלולים להוביל למחלות שונות. סימפטום נפוץ נוסף של עובש הוא כאבי ראש. חולשה מתמשכת מאפיינת גם היא את חייהם של אלה הנחשפים באופן קבוע לעובש, ובפרט נמצאים בקבוצת סיכון בעלי מערכת חיסונית מוחלשת – ילדים, תינוקות, נשים הרות, קשישים ועוד.

הראשון באיטום מציע שירותי איטום גגות בפריסה ארצית, כאמור במחירים משתלמים במיוחד ובאיכות ללא פשרות.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...