פרסום קריאייטיב ותופעות רשת
aliexpress whatsapp group

האמא הזאת יצרה סדרת איורים מצחיקה שמציגה את המציאות איתה מתמודדת כל אישה בהריון

הריון הוא אמנם תהליך קסום, מרגש ובלתי נתפס בו הגוף הנשי מצליח לייצר בתוכו חיים חדשים בתוך תשעה חודשים בלבד, אלא שכל מי שחוותה אחד כזה, יודעת שלכל הסיפור הזה יש לא מעט צדדים מטרידים ופחות נעימים שמתלווים אליו והופכים את החיים במהלכו למאוד לא פשוטים.

לין סברינסן, מאיירת ואנימטורית מנורבגיה, יצרה את סדרת התמונות הנהדרת הבאה, בה היא מצליחה ללכוד בצורה מושלמת באמצעות ציורים מצחיקים ומקסימים את המציאות, האתגרים ואותם רגעים מוכרים שכל בחורה בהריון חווה במהלך תשעת החודשים הארוכים בהם היא נושאת את התינוק המתפתח בבטנה.

את סדרת הציורים המשעשעים שזכתה לשם “חיבוקים וכאוס” (Cuddles and Chaos) החלה סברינסן ליצור כבר ב-2012, כאשר הייתה בהריון הראשון שלה, והמשיכה את הפרויקט כשנכנסה להריון בפעם השנייה. כמובן, גם החיים שאחרי ההריון לא פשוטים בכלל, בלשון המעטה, ובעמוד האינסטגרם שלה מפרסמת לין באופן קבוע איורים חדשים שמתרכזים בתקופה שאחרי הלידה וההתמודדות עם התינוק החדש.

אספנו עבורכם כמה מהאיורים הבולטים והיותר מצחיקים של סברינסן, ואם אי פעם חוויתם הריון, ולא משנה אם אתם הצד הנשי או הגברי של הסיפור, תתכוננו לצחוק לא מעט.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

aliexpress whatsapp group

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...