כמה עולה להדביר בית עם חברת הדברה בטוחה

נמלים, תיקנים, פרעושים, פשפשים, זבובים, יתושים, קרציות ויש כמובן עוד חרקים שהנוכחות שלהם בתוך בית או עסק עלולה להוות מטרד. למעשה במקרים רבים אנחנו חווים עוגמת נפש של ממש עד לסילוק החרקים, אבל גם כך רוצים קודם כל לדעת כמה עולה הדברה, וגם להוזיל את העלות במידת האפשר. המחירון של חברת הדברה בטוחה מאפשר לכם לקבל מושג טוב לגבי התשלום עבור השירותים הנפוצים ביותר בתחום, ובזכות האיכות הגבוהה מובטח לכם יחס עלות תועלת משתלם במיוחד.


הדברת נמלים – בהתאם לגודל הבית ולמיקום הנמלים

מחיר הדברה נגד נמלים נקבע על סמך 2 פרמטרים עיקריים: החומר שבו משתמשים וגודל השטח שממנו רוצים לסלק את החרק הזעיר שמזוהה עם חריצות ועבודת צוות.

כשמיקום הקן ידוע, לרוב יתבצע ריסוס. לעומת זאת כשלא ברור מהיכן מגיעות הנמלים אבל הנוכחות שלהן בבית משמעותית, השיטה האופטימלית היא פיזור פיתיונות ג’ל (שהנמלים לוקחות איתן אל הקן, וכך המלכה מתה והמושבה מתפזרת). בשיטה השנייה המחיר מעט גבוה יותר, אבל ההפרש לא משמעותי.

עבור דירות קטנות העלות היא 200-250 ש”ח. ריסוס דירה בת 3 חדרים נגד נמלים עשוי לעלות עד 280-300 ש”ח, ואילו עבור בתים גדולים שכוללים גם חצר מחיר השירות יהיה עד 350 ש”ח. במקרה של נמלים אדומות, מחירי הדברה הם 250-550 ש”ח.

הדברה נגד תיקנים – לפי סוג התיקן

כשעוברים על מחירון הדברה כדי להבין מהו התשלום הצפוי עבור השירות הספציפי שאנחנו זקוקים לו, חשוב לבדוק את השורה הנכונה. כך למשל אם הפעולה המבוקשת היא הדברת ג’וקים, יש הבדל בין תיקנים אמריקאים (אלה הגדולים יחסית, הכהים ובעלי הכנפיים) לבין תיקנים גרמנים (שנמצאים בעיקר במטבח ומתאפיינים בממדים זעירים ובגוון בהיר).

הדברה מהסוג הראשון באמצעות ריסוס תעלה בין 200 ל-450 ש”ח. עבור תיקנים גרמנים השיטה המומלצת היא פיתיונות ג’ל והעלות שלה היא בין 450 ל-600 ש”ח. חשוב לקחת בחשבון שלתיקנים הגרמנים כושר ריבוי גבוה מאוד ולכן חשוב לטפל במפגע בהקדם.

הדברת פרעושים ופשפשים

כשהאורחים הלא רצויים הם פרעושים או פשפשים חשוב מאוד לוודא במקביל לבירור כמה עולה להדביר בית מה כולל השירות. עקב המאפיינים הספציפיים של חרקים אלה, חובה לבצע גם שאיבה עוצמתית ולהשתמש בקיטור כדי להעלים כל זכר לאורחים הלא רצויים שעלולים לעקוץ אתכם. עלות הדברת פשפשים היא כ-500 ש”ח לכל חדר. עבור הדברה נגד פרעושים תשלמו 250-550 ש”ח, בהתאם לגודל הדירה.

על מה חשוב להקפיד כשמזמינים מדבירים?

באופן טבעי מחירון הדברה מספק לנו מידע יקר ערך, אבל על-מנת להגיע ליחס עלות-תועלת משתלם ובעיקר לפתרון מלא של הבעיה, חשוב לבחון עוד כמה סוגיות. דגש חשוב אחד הוא הניסיון – רק עם מדביר מנוסה במיוחד מובטחת לנו העלמת כל החרקים מהחיים שלנו. דגש שני הוא החומרים שבהם ייעשה שימוש, כשהתנאי הבסיסי הוא אישור של המשרד להגנת הסביבה לכולם. בנוסף כדאי לוודא מהי האחריות הניתנת על השירות.

צריכים הדברה? בחרו אזור שירות להדברה

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק