פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הזוג הזה תועד במצלמות האבטחה כשהוא פורץ לאצטדיון כדורגל ועושה את זה על כר הדשא

לאורך ההיסטוריה, או לפחות מאז המצאת המשחק, התרחשו לא מעט אירועים מוזרים, מצחיקים והזויים, על כר הדשא באצטדיוני כדורגל ברחבי העולם, ובכל זאת, הסרטון הבא, שפורסם ברשת לפני יומיים הוא בהחלט אחד הכי מטורפים שראינו.

תתפלאו, אבל הסרטון שהופץ לא כולל שום מהלך כדורגל גאוני או תיקול חריף, אלא מציג זוג אוהדים, בחור ובחורה אמיצים במיוחד, שהחליטו לחדור בשעת לילה מאוחרת לאצטדיון של קבוצת צ’ארלטון הלונדונית, ונקלטו בעיני מצלמות האבטחה במקום כשהם מקיימים יחסי מין על כר הדשא.

הסרטון שמציג בסה”כ שניות בודדות ומצונזרות ככל הניתן מהאירוע שהתרחש באצטדיון The Valley, הפך במהירות לויראלי ברשת, כשגם המועדון עצמו, המשחק בליגת המשנה באנגליה תחת הדרכתו של המאמן הישראלי גיא לוזון, מיהר להוציא הודעה רשמית ולהכריז כי הנהלת המועדון תחקור את האירוע.

אולם, כפי שכבר התרגלנו במקרים רבים כאלה בעבר וכמו שחשדו גולשים רבים, הלילה התברר כי הסרטון ההוא היה כמובן מבויים, והוא בסה”כ כחלק קמפיין מצחיק ומבריק של מועדון הכדורגל עצמו שמציע לאוהדים להשכיר את המגרש בחודש מאי במהלך פגרת הקיץ תחת הסלוגן עם משחק המילים המשעשע “Score at the valley”. אם אתם מתקשים עם האנגלית, בקשו ממבוגר אחראי שיסביר לכם.

סרטון ההמשך המצחיק שחשף את הקמפיין (למעלה) מציג עוד צילומים לכאורה מתוך מצלמות האבטחה במגרש, מתעדים את רגעי הפריצה של הזוג לאצטדיון ואת האקט המיני שלהם, עד הרגע בו נדלקים לפתע האורות, והזוג מגלה שעלו עליו.

הרעיון המקורי והמגניב הזה של צוות הפרסום של צ’ארלטון הצליח ליצור באז עצום סביב המועדון, וגם השירות המוצע, השכרת המגרש של הקבוצה האהובה עליך כדי לשחק בו עם החבר’ה, הוא לא פחות מאדיר עבור אוהדי כדורגל. אגב, הנהלת הקבוצה הודיעה שהזוג האמיץ שמשחק בסרטון יגיע לצפות במשחקה הבית הקרוב של הקבוצה. סxס כנראה לא יהיה שם.

אצטדיון צ'ארלטון
גם האוהדים יכולים “להבקיע” בו החל ממאי. אצטדיון הוואלי.

דרך: TheGuardian

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...