פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך תשפרו את חווית הצפייה שלכם בטלוויזיה

אוהבים טלוויזיה? רוצים לשפר את חוויה הצפייה הביתית שלכם בטלוויזיה? בשורות הבאות תוכלו למצוא מספר טיפים, עצות ואפשרויות אשר יסייעו גם לכם לשפר את חוויית הצפייה

מערכות צפייה מתקדמות

עד לפני מספר שנים רוב ערוצי הטלוויזיה שלנו שודרו ברזולוציות נמוכות וביחס גובה רוחב נמוך של 4:3. עם כניסתם של המסכים הדקים אל תוך חיינו, החל שינוי ושיפור משמעותי בכל הנוגע לרזולוציות השידור של מרבית ערוצי הטלוויזיה בישראל, לרבות, ערוצי הכבלים וחברת הלוויין.

בתחילת הדרך, המסכים הדקים המיועדים להצגת שידורי טלוויזיה ברזולוציה גבוהה או הפרדה גבוהה, "נאלצו" למתוח את התמונה המשודרת אשר שודרה ברזולוציה נמוכה והתוצאה הייתה פשוט מזעזעת!!! כיום, מרבית ערוצי הטלוויזיה משודרים ברזולוציה גבוהה או הפרדה גבוהה, דבר המאפשר לכל מסך דק למצות את מלוא יכולות הצפייה שלו עבורכם. בנוסף, ערוצים מסוימים בטלוויזיה משודרים באיכות HD מלאה.

חברת YES הנחשבת לפורצת דרך בכל הנוגע לאיכויות הצפייה בטלוויזיה באמצעות שידורי הלוויין, השיקה לאחרונה ממיר HD המייצר עבורכם חוויית צפייה משודרגת ויתרונות נוספים בכל הנוגע להקלטת תוכניות מערוצי הלוויין השונים. ממיר HD של YES מעמיד לרשותכם שירודי טלוויזיה ברזולוציה גבוהה, חדה ומלאה בכל הפרטים הקטנים המופיעים על גבי המסך. כמו כן, ממיר זה מאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של שירותי YES הנתמכים באמצעות הממיר, לרבות, אפשרות להקלטה בו זמנית של מספר ערוצים יחד, צפייה בספריית התוכן (VOD) של YES , צפייה באיכות HD במגוון רחב של ערוצי לוויין ועוד.

Credit: Pixabay

תנאי צפייה

על מנת לשפר את חוויית הצפייה שלכם, אנו ממליצים לכם בראש ובראשונה להקפיד על מספר תנאי צפייה בסיסיים הכוללים מיקום נכון של הטלוויזיה ותאורה נכונה. ברוב המקרים, ואין זה משנה מה הוא גודל המסך שלכם, מסך הטלוויזיה חייב להיות בגובה שאינו מאמץ את צווארכם לצורך צפייה בטלוויזיה. התיישבו על כורסת הטלוויזיה שלכם או הספה, והקפידו על כך שהמסך יתלה בדיוק בהתאם לקו הראייה הישר של עיניכם המפגיש בין השליש התחתון של המסך לשני השלישים העליונים. נקודת מפגש זו היא נקודת הצפייה האופטימאלית ביותר וזאת בהתאם למרחק בין הכורסה לטלוויזיה.

בכל הנוגע לתאורת החדר, אנו ממליצים לכם להחשיך מעט את החדר במהלך שעות הצפייה, וזאת על מנת להימנע מהשתקפויות של אור על גבי המסך. זכרו- תאורת חדר חזקה מדי פוגעת בחוויית הצפייה ואף מכריחה אתכם לאמץ את עיניכם בזמן הצפייה. החשכת החדר בו אתם נוהגים לצפות בטלוויזיה מומלץ לבצע באמצעות התקנת וילונות, הצבת עמודי תאורה הנמוכים מגובה המסך במקום האור המרכזי בחלל המגורים וכדומה. השילוב בין מיקום מדויק של מסך הטלוויזיה על הקיר לבין תאורה מעומעמת וממיר HD של חברת יס, יבטיח גם לכם חוויית צפייה משודרגת, מהנה וחדה יותר.

מסכימים עם הנאמר בכתבה? חושבים שישנם פרמטרים נוספים המשפיעים על חווית הצפייה בטלוויזיה? רשמו לנו ונשמח לדעת מה משדרג לכם את חווית הצפייה בטלוויזיה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...