פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

איך תדעו להתאים את הקלנועית לצרכים שלכם?

אתם לא יכולים לנהוג ברכב רגיל, אך מחפשים פתרון התניידות איכותי ונוח. אחת האפשרויות שעומדת בפניכם היא רכישה של קלנועית. כיום ענף הקלנועיות התפתח מאוד והוא מאפשר לכם לבחור מתוך המגוון. אך מה כדאי לכם לבחור? בכתבה הבאה נסביר איך תתאימו את הקלנועית לצרכים שלכם.

Credit: Freepik

זוגי או יחיד

הדבר הראשון שכדאי לכם לבחון כאשר אתם מעוניינים ברכישה של קלנועית חשמלית זו הבחירה בין קלנועית יחיד או זוגית. קלנועית יחיד הינה קלנועית שיש לה מושב אחד. לעומת זאת, קלנועית זוגית היא רכב שיש לו ספסל המיועד לשני אנשים. מי שמתכוון לנהוג לבד על הקלנועית, זו עם ספסל יחיד תספק אותו. מי שנוסע בזוג או רוצה להסיע מישהו נוסף לפעמים, יהנה יותר עם הספסל הזוגי.

עם גגון או בלי גגון

האם אתם זקוקים לקלנועית עם גגון או בלי גגון? אם חשוב לכם הגנה מפני גשם ושמש, אין ספק שקלנועית עם גגון היא הכרחית עבורכם מאוד. אם אתם מתכוונים לרכוש קלנועית יחיד שהמטרה שלה היא נסיעה בתוך מקומות סגורים, הרי שגגון אינו חשוב לצרכים שלכם, אך אם אתם מתכננים גם נסיעות בחוץ, הרי שגגון הוא דבר מאוד חשוב.

לנסיעה בחוץ בלבד או גם בחוץ

האם אתם מעוניינים לרכוש קלנועית שנוסעים איתה גם בחוץ וגם במקומות סגורים? או שאתם זקוקים לרכב חשמלי שיסיע אתכם ממקום למקום בדרכים עירוניות? המענה על השאלה הזו הוא חשוב כי למעשה מדובר בשני סוגים שונים של קלנועיות. עליכם לרכוש את הקלנועית שתתאים בצורה הטובה ביותר לצרכים שלכם.

שעות סוללה

שעות הסוללה מעידים על הזמן שתצטרכו כדי לנסוע ממקום למקום. אם מדובר בעיר גדולה שהנסיעה בה מחייבת זמן רב, רכשו קלנועית ששעות הסוללה שלה הן רבות. אם אתם יודעים שאתם הולכים לנסוע רק ברחבי הבית שלכם למקומות מאוד ספציפיים, הרי שאתם לא צריכים קלנועית עם שעות סוללה רבות.

תא מטען

מה אתם הולכים לסחוב בקלנועית שלכם? האם אתם רוצים שהיא תשמש אתכם לקניות? אם כן, אתם צריכים שיש לה תא מטען גדול ומספק. סל קטן מקדימה אינו מספיק במקרים אלו. הוא טוב בעיקר כאשר מדובר על מקום להניח את התיק בעת הנסיעה וגם במקרה זה מדובר בתיק יחסית קטן לדברים האישיים כמו ארנק וטלפון נייד. תאי מטען גדולים בדרך כלל תמצאו בקלנועיות הזוגיות.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...