פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סרטון תאריך החתונה של עומר וטלי הוא אחד הדברים המקסימים שתראו

סרטוני Save The Date (שמרו את התאריך) בהם זוגות מאורסים חושפים בפני החברים והמשפחה את תאריך החתונה העתידית, הפכו מאוד פופולאריים בשנים האחרונות, על אף שחלק גדול מהם, ובלי לפגוע באף זוג נשוי עתידי, הם דיי משעממים, בטח עבור מי שאינו מכיר את הזוג. הסרטון הבא לעומת זאת הוא בהחלט אחד מהיותר כיפיים והיצירתיים שנתקלנו בהם בגזרה המקומית.

עומר וטלי, זוג ישראלי חמוד, יצרו את סרטון הסטופ מושן הכל כך מתוק הזה, שעשוי כולו מסוכריות גומי, ליקריצים, ושאר הממתקים האהובים שבדרך כלל ממתינים עבורכם על הבר בחתונה. החתן, הכלה, הרב והאורחים הם בעצם דובוני גומי, החופה עשויה מליקריצים, השביל המלכותי המוביל אליה מורכב מחמצוצים, ולא תאמינו, אבל הדי ג'י שמקפיץ את קהל הדובונים הוא בכלל דולפין גומי מצחיק עם אוזניות. בעוד סרטונים אחרים בז'אנר נוטים להיות מוגזמים ופלצניים משהו, הסרטון הזה פשוט כבש אותנו בפשטות ובקסם שלו.

השילוב של סוכריות הגומי המרקדות והשמחות כשברקע מתנגן הלהיט המטורף Happy, הוא שילוב מנצח, ויגרום לכם לסיים את הצפייה בסרטון הקצר עם חיוך על הפנים. העבודה על הסרטון אגב, ארכה כשמונה-תשע שעות, והתוצאה בהחלט שווה את ההשקעה.  מאחלים הרבה שמחה ואושר לטלי ועומר, וכמובן, בהצלחה עם סידורי הישיבה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...