בואו לעזור: מוותרים על מגש פיצה ומצילים את נעמי

במהלך השיטוטים האינסופיים שלכם ושלנו בפייסבוק אתם ודאי נתקלים לא מעט פעמים בקמפיינים ובבקשות לתרומות ולגיוס כספים עבור אנשים במצוקה כזו או אחרת. לרוב, הפרסומים הללו מלווים בסיפורים קורעי לב, בצירוף תמונה מרגשת/מזעזעת להמחשה. הקמפיין המיוחד הבא, הוא ללא ספק אחד היותר צנועים ועם זאת מרגשים בהם נתקלנו לאחרונה.

נעמי בן זכרי, אמא של עמית, סובלת מחוסר תפקוד של שתי הכליות שלה. חבריו של עמית התגייסו בכדי לעזור לו ולאמו, והקימו אתר מיוחד ומינימליסטי, שכל מטרתו איסוף תרומות עבור נעמי, בדרך קלילה ומקסימה, ומבלי להיכנס לעומק פרטי הסיפור העצוב.

להציל את נעמי 2

באמצעות האתר מזמינים חבריו של עמית אתכם הגולשים, לוותר על אחד הפינוקים היומיים שלכם ולתרום את העלות שלו כדי שנעמי תמשיך לחיות. כך למשל, תוכלו לוותר על כוס הקפה שלכם ולתרום 14 שקלים, או לחילופין להתנזר ליום אחד מכוס בירה מהחבית ולתרום 27 שקלים, או אם אתם מרגישים נדיבים במיוחד לוותר על מגש הפיצה שתכננתם להזמין במשחקי ליגת האלופות הערב, ולתרום 46 שקלים. כמובן שאם יש באפשרותכם תוכלו לתרום גם סכומים גבוהים יותר.

להציל את נעמי

כמו תמיד, מדובר בסיפור עצוב, והחברים מבקשים לגרום לו להיות סיפור עצוב עם סוף שמח. את המטרה הזו הם מנסים לממש בצניעות, בלי הרבה רעש ועם המון סימפטיה. מוזמנים לבקר באתר ולתרום.

לייק לפטריה בפייסבוק