ההצעה המגונה של שרה סילברמן לשלדון אדלסון (לא ליד הבוס)

לקראת הבחירות הקרבות בארה”ב, מיליארדרים תורמים למועמד הרפובליקני מיט רומני סכומים מטורפים של כסף למימון קמפיין הבחירות שלו.  אחד מאותם מיליארדרים הוא שלדון אדלסון בן ה – 78, הבעלים של כמה מבתי הקזינו הגדולים בתבל וכמובן הבעלים של החינמון המקומי ישראל היום, הלא הוא הביביתון. שלדון אדלסון התחייב לתרום לקמפיין של רומני 100 מיליון דולר על מנת להדיח את אובמה מהשלטון, שכן על פי השקפתו של אדלסון, נכשל בתפקידו כנשיא ארה”ב.

אדלסון ציין מספר פעמים שהוא יעשה  הכל על מנת להדיח את הנשיא אובמה מהנשיאות בבחירות הקרובות. הקהילה היהודית-אמריקאית אגב, דחתה את השקפותיו של שלדון אדלסון,  וכמו כן את תפקיד השוגר דדי החיצוני בבחירות.

שרה סילברמן, הקומיקאית המופרעות (והיהודייה), שחררה אתמול לאוויר הרשת סרטון פרובוקטיבי וגס כמו שרק סילברמן יודעת לעשות. בסרטון היא מציעה לשלדון הצעה נגדית משתלמת במיוחד. במקום שהוא ייתן למיט רומני 100 מיליון דולר לקמפיין הבחירות, הוא יפרגן את הסכום לאובמה, ובתמורה היא מוכנה לפרגן לו לילה שהוא לא ישכח לפחות ל 5 שנים שנשארו לו. לא חברים, לא מדובר על הצעה לסקס, שכן כמו שכולנו יודעים, סילברמן היא בחורה חסודה והגונה. סילברמן מציעה לו חוויה לסבית אולטימטיבית חד פעמית של scissoring (מה זה? רדו לסוף הפוסט) בתמורה שיוותר על מימון הקמפיין של רומני.


הסרטון ההזוי של סילברמן הוא חלק מקמפיין שלם שמטרתו לספר לציבור הבוחרים בארה”ב מיהו באמת שלדון אדלסון, ולעודד אותם לחתום על עצומה המבקשת ממיט רומני לדחות את התמיכה של אדלסון ולהוציא את הכסף שלו מחוץ לפוליטיקה. בנוסף לסרטון היוטיוב, נפתח לקמפיין אתר ייעודי ומופרע scissorsheldon.com שם הגולשים יכולים לחתום על העצומה, להתעדכן בעדכונים חמים על פועלו של אדלסון וסתם לצפות שוב ושוב בסילברמן מבצעת מעשה מגונה בכלב קטן.

למי שעדיין לא בדיוק הבין מה זה scissoring , אין כמו סרטון הסבר פשוט וחביב של סאות’פארק שיסביר לכם את המושג החמקמק הזה.

 
מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק