פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האודישן הפנומנלי של בת ה-15 הזאת הוא אחד המדהימים שנראו אי פעם בתוכניות ריאליטי

האמת, נראה שתכניות ריאליטי קצת מיצו את עצמן. המתמודדים חוזרים על עצמם, השופטים חוזרים על עצמם ואפילו הדרמות חוזרות על עצמן. זה כל כך שבלוני שעד שכבר קורה באחת התכניות האלה משהו שונה באמת,  זה ראוי לתשומת לב מיוחדת.

באודישנים לעונה החדשה של ריאליטי השירה הבריטי, Britain's Got Talent, המוכרת במיוחד בזכות השופט הצבעוני והעצבני סיימון קאוול, נרשם אודישן אחד ששבר את השופטים והקהל. אבל שבר בקטע טוב, כן? נערה בת 15 עלתה לשיר כמו עוד גוזל וואנאבי וסיימה שם כשהקהל על הרגליים וקאוול על הברכיים.

הזמרת הצעירה היא בחורה בשם שרה איקומו. שרה הגיעה לאודישנים מלווה בהורים שלה ועם בחירת שיר לא הכי שגרתית. הנערה הצעירה הלכה על שיר של ג'ניפר הדסון שנקרא " And I Am Telling You". גם אם אתם לא ממש מכירים אותו, שתדעו שמדובר בקלאסיקה ובשיר שבכלל לא פשוט לבצע, בעיקר לזמרת מתחילה בת 15.

השופט קאוול לא הבין את הבחירה התמוהה ושאל בלי הרבה בושה: "זה אחד השירים הגדולים בעולם. בטוחה שאת רוצה ללכת על זה?". התשובה, הלא ממש צנועה של שרה הייתה שמדובר בשיר שמדגים הכי טוב את היכולות הקוליות שלה. יומרני? בטוח, אבל כנראה שהיא צדקה, כי בסוף השיר כולם כבר עמדו על הרגליים והריעו לה. כן, גם השופטים.

האם היא עברה לשלב הבא? שאלה מיותרת. סיימון קאוול לחץ על כפתור הזהב, שמבטיח את העליה שלה. הביקורות, בטח כבר הבנתם, גם הן היו מהללות ונראה ששווה להמתין לשלבים הבאים בתחרות, לראות מה עוד הילדה הזאת הולכת לעולל לבריטניה.

הנה האודישן המדובר. כן, זה אמיתי. כן, זה הקול שלה. וכן, היא רק בת 15:

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...