זה הסיפור המרגש מאחורי התמונה הזאת שצולמה אתמול בספארי ברמת גן

כל מי שעוקב אחר עמוד הפייסבוק הנפלא של “בית החולים לחיות בר” הממוקם בספארי ברמת גן, יודע שהוא מספק לא מעט סיפורים מרגשים, עצובים ושמחים ובעיקר מאוד אופטימיים על בעלי חיים פצועים שהגיעו לבית החולים, וזכו לטיפול מסור על ידי צוות הווטרינרים במקום, בדרך לשיקום ולחזרה אל הטבע. הסיפור הבא שהתרחש בבית החולים השבוע, הוא בהחלט אחד המרגשים שבהם. וכך נכתב בפוסט אליו צורפה התמונה המקסימה הבאה:

אמא מאמצת

את הצביה הביא לבית החולים לחיות בר של הספארי ורשות הטבע והגנים, פקח שמורות הטבע והגנים של המנהל האזרחי, דודו זכאי.

היא נפגעה באורח קשה בתאונת דרכים באזור תקוע והגיעה אלינו עם טראומת ראש שאף גרמה לעיוורון. הצביה טופלה במתכונת חירום ואז גם התברר כי עטיניה מלאים בחלב. הפקח חזר לשטח לחפש את העופר שלה אך לא מצאו.

אתמול הגיע לבית החולים לחיות בר, עופר שהוא ואימו הותקפו באזור מבוא חורון על ידי תנים. האם המבוהלת ניסתה להגן על העופר שלה והבריחה את התנים אך העופר נותר לבדו. במהלך הלילה שהה הפקח אוהד אלט במקום מסתור שהוא מתצפת על העופר ומקווה שהאם תשוב. אך משלא שבה, אסף אותו והביאו לבית החולים.

אצלנו, הוחלט לנסות לאחד בין השניים ולמרבה ההתרגשות החיבור הצליח. הצביה מניקה את העופר המתוק והחיוני ואנחנו מקווים שבעוד שבועות אחדים כשתתאושש מהפגיעה הקשה וראייתה תשוב אליה, יוכלו השנים לשוב יחדיו אל הטבע.

***

בנוסף לתמונה המתוקה של הצביה והעופר שהתאחדו בנסיבות המאוד לא פשוטות עבורן, פורסם גם סרטון לא פחות מרגש המתעד את רגעי המפגש הראשונים בין השניים, כולל הפעם הראשונה בה ה”במבי” הקטן יונק לראשונה מעטיניה של אמו המאמצת. אנחנו כמובן מאחלים לאם החלמה מהירה ומקווים שלשניים מצפים חיים ארוכים ומלאי שמחה יחד.

עקבו אחרינו גם בעמוד הפייסבוק של אתר הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק