פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אמריקה בישראל

ההתקדמות הטכנולוגית שעברה על ישראל בשנים האחרונות באה לידי ביטוי גם בשידור ישיר של משחקים וסדרות מחו”ל. במאמר הבא נביא כמה המלצות לסדרות ונסביר איך אפשר להרגיש באמריקה בלי לקום מהכורסא

עד לפני מספר שנים נאלצו חובבי הטלוויזיה בישראל להמתין לפחות כמה חודשים להקרנה של הפרקים החדשים. אם הולכים עוד קצת אחורה לעשור הקודם, מגלים שלא כל הסדרות הוקרנו בארץ וחלק ניכר מהן אפילו לא הגיע לביקורת של הקהל המקומי. מצד שני, מאז כבר זרמו הרבה מים בנהר וההתקדמות הטכנולוגית שמה את ישראל בשורה אחת עם יצרניות התוכן המובילות בעולם.

הדוגמא הטובה ביותר להתקדמות הטכנולוגית שעברה על ישראל בשנים האחרונות היא השידורים הישירים. כיום ניתן לצפות בשידור ישיר של כמעט כל אירוע ספורט בינלאומי, אך החידוש המעניין הוא בסנכרון עם סדרות. חברת יס מתקדמת מאוד בתחום הזה ויש סדרות מומלצות שהיא מביאה לשידור בארץ במקביל לשידור המקורי. ניתן כמובן להקליט את הפרקים ולצפות בהם במועד מאוחר ונוח יותר, אך האופציה לשידור מקביל משנה לחלוטין את חווית הבידור בסלון.

המלצות לסדרות שווה לקום בשבילן באמצע הלילה

יש כמה סדרות שבהחלט שווה לקום בשבילן ולהסתנכרן עם לוח השידורים הבינלאומי. העונה החדשה של “משחקי הכס” צפויה לחזור לחיינו בקרוב, ואחרי שהתרגלנו לראות את הדמויות יחד עם תושבי ארצות הברית ואירופה, כבר יהיה לנו קשה לחזור לאחור. גם בעונה הקרובה צפוי התסריט להפתיע את הצופים האדוקים ולהשאיר אותנו עם פה פעור. חוץ מזה, עדיין לא מאוחר להשלים את הפרקים החסרים דרך שירותי ה-VOD. כל פרקי העונות הקודמות זמינים כבר היום וכדאי לפנות עבורם לפחות סוף שבוע אחד. כך מתכוננים בצורה ראויה לעונה החדשה ולשידור המקביל עם ארצות הברית.

מבחינת סדרות חדשות, האירוע הטלוויזיוני של תחילת 2016 הוא ללא ספק המיני-סדרה “תיקים באפלה”. הסדרה מחזירה למסך את צמד החוקרים מאלדר וסקאלי, בכיכובם של דיויד דוכוני וג’יליאן אנדרסון, והיא תימשך 6 פרקים בלבד. כל פרק ישודר בישראל במקביל לשידור בארצות הברית והמעריצים כבר לא יכולים לחכות. רק נזכיר שסדרת המתח המקורית עלתה לאוויר בשנת 1993, שודרה במהלך 9 עונות ופרק הסיום שלה היכה גלים בכל העולם.

לא רק סדרות אמריקאיות מחכות מעבר לפינה עבור חובבי הטלוויזיה. הסדרה “בעקבות הכסף” נרכשה לשידור על ידי ה-BBC הבריטי, אך היא הופקה על ידי היוצרים של “הממשלה” ו”הירושה” הדנים. עלילת הסדרה מסופרת דרך ארבע דמויות והיא מנסה לחשוף את הקשר בין תאוות בצע ואנושיות. במהלך הסדרה נוכל לעקוב אחר חקירת רצח הקשורה לבעלי אינטרסים, בעלי הון ובכירים במגזר הכלכלי של אירופה. הסדרה אמנם לא תשודר במקביל לשידור בארצות הברית, אך הסנכרון המהיר יבטיח שאף אחד לא יישאר מאחור.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...